Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Официален старт на кандидат-магистърския прием за 2020 г. в Стопанския факултет – подаване на документи онлайн

05.07.2020

От понеделник, 6 юли, официално стартира кампанията за прием на студенти в магистърските програми на Стопанския факултет в СУ „Св. Климент Охридски“. Всички кандидати трябва да създадат онлайн профил в системата КМК на адрес https://feba.kmk.uni-sofia.bg (ще бъде отворена от 07:45 ч. на 6 юли), където да подредят желанията си, да предоставят необходимите документи и да заплатят таксите за участие в изпита.

Срокове за кандидатстване в кандидат-студентска сесия за магистри:
- предварителна: юли - от 6 до 20 юли включително
- редовна: септември - от 1 август до 9 септември включително

Посетете за повече информация страницата ни Прием – Магистри.

За информация относно конкретните дати за изпити и събеседвания, моля посетете страниците на отделните магистърски програми в Стопанския факултет.

От тази година в Стопанския факултет стартират 5 нови магистърски програми:

Следете актуалните новини и във фейсбук страницата feba.masters