Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Електронна поща за преподаватели и студенти

ВАЖНО! Софийският университет и Стопанският факултет изпращат автоматизирана информация до студентите само до университетските им акаунти.

Препоръчително е, ако не искате да влизате в няколко акаунта всеки ден, да настроите препращане на тези имейл адреси до Ваш личен адрес

Подробна информация:

имейли с окончание @uni-sofia.bg

Всеки студент в СУ може да направи заявка за регистриране на пощенска кутия @uni-sofia.bg от тук.

Изисква се валидно потребителско име (справка за потребителско име) и парола за Система за управление на студентската информация СУСИ (можете да я смените в СУСИ).

Пощата е от вида:

{име в СУСИ } @ uni-sofia.bg

Платформата https://email.uni-sofia.bg предлага онлайн сътрудничество и включва управление на електронна поща, календари, адресна книга, разговори в реално време и други.

При проблеми пишете на zimbra@uni-sofia.bg

Пощенските кутии @uni-sofia.bg могат да бъдат настроени да препращат всички входящи съобщения до други съществуващи адреси. Вижте указанията .

имейли с окончание @office365student.uni-sofia.bg

Вижте подробните указания за студенти за:

• използване на имейл акаунти @ office365student.uni-sofia.bg
  • използване на лицензиран софтуер от Microsoft

Вижте подробните указания (PDF):

При проблеми пишете на nnetoff@feb.uni-sofia.bg

Пощенските кутии @office365student.uni-sofia.bg могат да бъдат настроени да препращат всички входящи съобщения до други съществуващи адреси. Вижте указанията .

* Кратък адрес на тази страница bit.ly/feba-mail