Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Покана за участие в учредително събрание за създаване на PMI Bulgaria Student Club

Уважаеми студенти, преподаватели и приятели,

С радост Ви каним на учредително събрание за създаване на PMI Bulgaria Student Club към Софийския университет. Целта на клуба е създаване на общност от студенти, които проявяват интерес към управлението на проекти и желаят да се развиват в тази област.

На събранието ще имаме честта да посрещнем гости от академичния състав на Стопанския факултет, както и представители от управителния съвет на PMI Bulgaria Chapter.

Учредителното събрание се свиква на 23.04.2024 г. от 18:00 ч. в сградата на Стопански факултет, зала 523, при следния дневен ред:

1. Откриване на събранието;

2. Представяне на целите на PMI клуба;

3. Представяне на Устава на клуба и обсъждане на неговото приемане;

4. Избор на Управителен съвет;

5. Презентиране и дискусия на бъдещи дейности и инициативи на клуба;

6. Разни.

Ще се радваме да уважите събитието и да вземете участие в основаването на една нова образователна общност, която подкрепя студентите с интереси в областта на управлението на проекти - от полезни умения за цял живот до професия/кариера като ръководители на успешни проекти.

Очакваме Ви на 23 април в Стопанския факултет!

Logo FEBA BG