Начало / Университетът / Факултети / Факултет по журналистика и масова комуникация / Предстоящи събития / Представяне на книгата "Социални мрежи и PR на телевизията" на д-р Кристина Деспотова

despot

На 16 декември (понеделник) от 18:30 ч. в зала 13 на Факултета по журналистика и масова комуникация на Софийския университет „Св. Климент Охридски” (ул. Московска №49) ви очаква среща със съвременни тенденции в работата на PR експертите в телевизията.
Как социалните мрежи промениха професията PR? По какъв начин БНТ и Нова телевизия си служат с инструментите на социалните платформи днес?
Книгата ще представят проф. д-р Минка Златева, доц. д-р Александър Христов и авторката. Модератор - проф. д-р Теодора Петрова.
Събитието се осъществява с любезното съдействие и подкрепа на катедра "Комуникация и аудиовизуална продукция" на ФЖМК и издателство "Парадигма".