Начало / Университетът / Факултети / Факултет по журналистика и масова комуникация / Предстоящи събития / Докторантски семинар „Медии и комуникации“

Факултетът по журналистика и масова комуникация организира Докторантски семинар „Медии и комуникации“ на 3 и 4 декември 2019 г. - Ректорат, Нова конферентна (огледална) зала. Семинарът се провежда в рамките на Климентовите дни 2019 на Софийския университет „Св. Климент Охридски“.
Докторантите и постдокторантите от всички катедри на Факултета по журналистика и масова комуникация са поканени да вземат участие в него с 10-15-минутни доклади, свързани с докторантските им тези и с актуални изследвания в полето на обществените комуникации и информационните науки.
Каним всички научни ръководители да се включат във Форума, като изслушат представянията на нашите млади колеги и участват в дискусиите.
Заявки със заглавията и резюметата на докладите се приемат на адрес nauchen@fjmc.uni-sofia.bg до 22.11.2019 г.

Програма на семинара