Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Тридневното събитие Седмица на професиите „счетоводител“ и „одитор“, организирано от Кариерния център и Бизнес клуба, започва утре

27.11.2023

Кариерният център при Стопанския факултет на СУ „Св. Климент Охридски“ се стреми да бъде иновативно и ориентирано към съвременните тенденции място.

Имаме удоволствието да ви поканим на второто ни пилотно събитие за годината, а именно – Седмица на професиите „счетоводител“ и „одитор“, което ще се проведе на 28, 29 и 30 ноември. Това ще е първата от серия тематични седмици, всяка посветена на конкретна професия. Добре дошли са студентите на Стопанския факултет, студенти и ученици от други учебни заведения, както и всеки друг, който търси стаж, работа или има интерес да се включи в тематичните презентации в рамките на събитието.

Банер уебсайт_Седмица на професиите счетоводител и одитор

Програмата на събитието ще откриете на следния линк.

Очакваме ви!