Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Представяне на Университета в Лил (Франция) на 4-ти април в Стопанския факултет на СУ

03.04.2023

Заповядайте на 4-ти април от 17:00 часа в зала 400, за да разберете повече за възможностите, които предлага Университета Лил във Франция, както и подробности, свързани с предоставянето на двойна диплома Licence в бакалавърските програми по „Икономика и финанси“ и „Стопанско управление“.

Lille_moulin_fac_de_Lille_2

Представянето ще се изнесе на френски език лично от представители на Университета Лил във Франция – г-жа Мари Бертельот и г-н Томас Хекли.

Университетът в Лил води началото си от 1559 г. Той е един от най-големите университети във Франция, като в него се обучават повече от 74 000 студенти. От 2017 г. университетът е финансиран като един от френските висши учебни заведения за върхови постижения, които постоянно ускорява своята стратегия в развитието на образованието, научните изследвания и международното развитие.