Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Покана към преподаватели, студенти и служители на Стопанския факултет да се включат в „Четене на Семинар V на Жак Лакан“ на 2 декември

20.11.2023

Асоциацията на българското психоаналитично пространство (АБПП) кани преподаватели, студенти и служители на Стопанския факултет на СУ „Св. Климент Охридски“ да се включат в среща „Четене на Семинар V на Жак Лакан“, която ще се състои на 2 декември, събота, от 10:00 ч. Събитието ще се проведе онлайн в платформата Zoom.

thumbnail_Picture1

Допълнителна информация за събитието можете да откриете на сайта на АБПП: Четене на Семинар V на Жак Лакан „Образуванията на несъзнаваното“ – втора среща.

Събитието е безплатно за студенти и преподаватели от СУ „Св. Климент Охридски“.

За повече информация може да се свържете с г-жа Боряна Райнова: boryana@feb.uni-sofia.bg.