Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / На 8-ми април се състоя ориентация на чуждестранен студент със зрителни нарушения в Стопанския факултет

09.04.2024

На 8-ми април се състоя ориентация на чуждестранен студент със зрителни нарушения в Стопански факултет. Ориентирането беше проведено от Университетски център за подпомагане на студенти със специални образователни потребности (УЦПССОП) към Софийски университет „Св. Климент Охридски“ по покана на деканското ръководство на Стопанския факултет.

Untitled design (4)

Студентът е част от AMBA-акредитираната магистърска програма „Бизнес администрация - стратегическо управление“.

Стопанският факултет благодари на проф. дпн Мира Цветкова-Арсова, която разведе студента из сградата на факултета, както и на колегите от УЦПССОП за отделеното време, отношение и внимание.

Ориентирането се проведе под ръководството на доц. д-р Марина Стефанова, зам.-декан „Устойчиво развитие, подкрепа и ангажираност“, която отбеляза важността на приобщаването на студентите със СОП и обсъди бъдещи планове за сътрудничество с УЦПССОП.