Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Иван Петров изнесе гост-лекция на тема „Промоция на бързооборотни стоки“ пред студенти от Стопанския факултет

13.11.2023

На 11-и ноември г-н Иван Петров, алумни на Стопанския факултет, изнесе лекция на тема „Промоция на бързооборотни стоки“ в курса по „Маркетинг“.

Screenshot 2023-11-13 100208

Г-н Петров се занимава с дизайн и стратегия на клинични проучвания, с цел по-голям фокус над пациента. Дейността му е съсредоточена също към повишаване на ефективността при планиране и разходи. В неговата област попада и събирането на подходящата информация за одобрение на изследваните медикаменти от регулаторните органи. Той има богат опит в маркетинговите проучвания и приложението на иконометрични модели.

Студентите, присъстващи на лекцията, бяха силно впечатлени от интеграцията на статистическите и иконометрични знания в маркетинга.