Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Доц. д-р Иван Ангелов участва в световна конференция, посветена на възстановяването на гр. Дерна в Либия

22.11.2023

Доц. д-р Иван Ангелов, зам.-декан с ресор „MBA програми и бизнес обучения“, участва в световна конференция, посветена на възстановяването на гр. Дерна в Либия. В конференцията взеха участие представители на ООН, ръководители на бизнес и неправителствени организации от цял свят, както и представители на академичните среди.

Screenshot 2023-11-22 092119

През септември 2023 г. гр. Дерна и околностите бяха силно засегнати от бурята „Даниел“, която нанесе тежки щети и в Гърция. Рухването на два язовира в източната част на страната на 10 септември предизвика мащабни наводнения.