Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Доц. д-р Донка Петрова изнесе гост-лекция пред студентите от МП „Аутсорсинг на проекти и компании“

05.04.2024

На 03 април 2024 г., в рамките на магистърска програма „Аутсорсинг на проекти и компании“, гост-лекция изнесе доц. д-р Донка Петрова от катедра „Реторика“ към Философския факултет на СУ „Св. Климент Охридски“.

Screenshot 2024-04-05 153741

Студентите бяха запознати с процеса на невербална комуникация в различни аспекти от общуването във формална и неформална среда. В резултат на проведената дискусия бяха коментирани добри практики при комуникационни стратегии в бизнес обстановка.

В дискусията със студентите доц. д-р Д. Петрова отговори на въпроси, свързани с невербална комуникация при фасилитиране, провеждане на презентации, някои реторически похвати, изграждане на имидж в публичните изяви и други.