Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Ани Филипова беше гост-лектор в курса „Топ инструменти за управление на бизнеса“

03.04.2024

На 29 март гост-лектор на магистрите в курса „Топ инструменти за управление на бизнеса“ беше г-жа Ани Филипова, банкер и предприемач. Тя сподели своя богат опит за управлението на реални промени в банковата сфера.

Untitled design (2)

Основните теми, които бяха обсъдени:

• Нарастващата скорост на технологичните революции и постоянните предизвикателства пред организациите;
  • Нарастващата скорост на привличане на нови клиенти – най-новите технологични приложения и привличането на огромни групи клиенти буквално за седмици и дни;
  • Нуждите и изискванията на клиентите;
  • Проектите за управление на промяната са в центъра на мениджмънта и са тяхна непрекъсната отговорност. Управлението на промяната е структуриран процес – всяка фаза има конкретна логика и съдържание.

Оценката на студентите за гост-лекцията са еднозначно положителни.