Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Учебно посещение на магистри в АЕЦ „Козлодуй“

26.03.2024

На 18 март студентите от магистърска програма „Отговорно и устойчиво управление“ посетиха АЕЦ „Козлодуй“. Те бяха посрещнати и поздравени от г-жа Стефка Петрова, директор „Административни дейности“ на предприятието. Г-жа Илияна Петкова, директор на Информационен център, и колеги от Обучителния център представиха политиките и дейностите за устойчивост и развитие на човешките ресурси в компанията.

Untitled design (15)

Във втората част на гостуването студентите се запознаха с процеса на ядрена енергия, обучението на специалисти и процесите в областта на корпоративната социална отговорност.

В края на посещението доц. д-р Марина Стефанова, ръководител на магистърската програма, благодари на ESG екипа на компанията за сърдечното посрещане и добави, че в процеса на обучение няма нищо по-ценно от работата на терен и запознаването с фирмени политики и практики в реална среда.