Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Доц. д-р Деян Радев, зам.-председател на FEBA Alumni Club, проведе работна среща с Алумни асоциацията на Университет Оксфорд

29.03.2024

В рамките на научна конференция в Saïd Business School, Oxford University, доц. д-р Деян Радев проведе работна среща с ръководителите на Алумни асоциацията на Университета Оксфорд (Oxford Alumni) г-жа Кристин Феърчайлд и г-жа Клеър Грейнджър.

Picture1

На срещата беше представена и обсъдена структурата на Oxford Alumni, както и опитът на асоциацията с координацията на дейности и събития за над 350 000 завършили Университета Оксфорд, от които – над 50 000 активни алумни.

Д-р Радев получи обратна връзка и ценни насоки за приоритетите и дейностите на FEBA Alumni Club. Обсъдено беше и бъдещото сътрудничество между двете алумни организации, дейностите по което ще бъдат споделени скоро.

Picture2

Преди да поеме длъжността директор „Връзки със завършилите Университета Оксфорд“, г-жа Феърчайлд е дългогодишен ръководител на External Relations на Алумни асоциацията на Harvard Business School.

Срещата беше последният служебен ангажимент за г-жа Феърчайлд преди заслуженото ѝ пенсиониране. Ръководната ѝ роля се поема официално от г-жа Грейнджър.

FEBA Alumni Club пожелава на г-жа Феърчайлд много спокойни и щастливи моменти в новия етап от живота.

Следете официалния сайт на FEBA Alumni Club за новите дейности и събития, свързани с 20-годишнината на Сдружението на завършилите Стопанския факултет на СУ „Св. Климент Охридски“.