Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Новини от факултета / Бизнес клуб се срещна с деца от Център за настаняване от семеен тип в град Самоков

26.03.2024

На 16-ти март екипът на Бизнес клуб успя да зарадва децата от Център за настаняване от семеен тип в град Самоков и да дари средства към фондация „Плюшено мече“. Инициативата се осъществи благодарение на всички студенти и преподаватели, които подкрепиха благотворителния Коледен базар, организиран в Стопанския факултет в края на миналата година.

Децата прекараха един ден в София. По тяхна инициатива Бизнес клуб ги изненада с посещение на 3D кино прожекция на премиера на филма „Кунг-Фу панда 4“, след която всички заедно хапнаха и се забавляваха.

Чрез активностите си Бизнес клуб изразява надежда доброто наистина да е заразно, да имаме възможността да връщаме усмивките на повече хора и да виждаме как всеки един от нас го прави!

letter