Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Катедри и Академичен състав / Катедри / Икономика / Преподаватели - Катедра Икономика / Проф. д-р Теодор Седларски / НОВО от проф. д-р Теодор Седларски / Слагаме последни щрихи на най-новото образователно и културно пространство в Бургас

03.09.2023

1

Слагаме последни щрихи, цвят и вдъхновение и най-новото културно и образователно пространство в морската градина на Бургас е готово да посрещне първите студенти, разнообразни студентски практики, тематични клубове по интереси, да бъде лятна сцена за музика, филмови прожекции, изложби на студенстко творчество, споделен пространство за работа. Идея и изпълнение - Бургаският филиал на Софийския университет в партньорство с Бизнес клуб на Стопанския факултет и Beach Hub.

2
3