Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / За студентите - Актуално / Стажове, стипендии и конкурси / Възможност за участие в международната конференция SABF

06.03.2023

South American Business Forum (SABF) е международна конференция, която се провежда веднъж годишно в Буенос Айрес, Аржентина. Тя се организира в рамките на 3 дни и има за цел да събере 100 изключителни студенти от цял свят и 40 лидери от различни индустрии. По време на конференцията се дискутират различни актуални теми, които да допринесат за устойчивото развитие на света.

Flyer EN

Тази година се провежда 19-ото издание на форума под името „A matter of trust“, съответно на 28, 29 и 30 юли. Периодът за кандидатстване е между 11-и и 16-и април.

Условия за кандидатстване:

• участникът трябва да е роден след 1 януари 1997 г.,
  • редовен студент или завършил висшето си образование през 2022 или 2023 г.