Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / За студентите - Актуално / Стажове, стипендии и конкурси / T4EU Mobility Week in Alicante | Заявки за участие се приемат до 7-ми април

04.04.2023

Имате възможност да се включите в различни инициативи по проекта T4EU (Transform4Europe), сред чиито партньори се нарежда и Стопанският факултет на СУ „Св. Климент Охридски”.

Screenshot 2023-04-04 140316

До 7 април 2023 г. (нова дата) можете да се регистрирате за T4EU Mobility Week in Alicante, отворено за студенти в бакалавърска или магистърска степен от университетите на алианса Transform4Europe.

Темата на събитието е „Дигитална трансформация“ и ще се проведе между 8-10 май. Студентите ще имат право да избират измежду четири семинара по дигитална трансформация с възможност за получаване на 3 ECTS, признати от целия алианс T4EU.

Повече информация можете да откриете тук .