Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Театър „София“ търси да назначи „Експерт – маркетинг и продажби“

05.10.2023

Театър „София“ търси да назначи „Експерт – маркетинг и продажби“.

taetur-sofia-0

Основни задължения:

  • Отговаря за дейността по продажбите и маркетинга, разработва проектите за ценовата политика на театъра.
  • Изготвя и провежда маркетингови кампании за представленията от репертоара на театъра
  • Отговаря за развитието на разпространителската мрежа за билети.
  • Изготвя и провежда проучвания за нагласите и предпочитанията на публиката, за популярността и интереса към представленията от репертоара на театъра.

Ние ви предлагаме:

  • Пълно работно време – 8 часа.
  • Редовно изплащане на възнаграждения и бонусна система.
  • Социално-битови придобивки.
  • Ползване на почивни бази на театъра.
  • Изисквания за заемане на длъжността:
  • Висше образование;
  • Отлична езикова грамотност;
  • Компютърна грамотност;
  • Аналитични умения;
  • Умение за работа в екип;
  • Добри комуникативни и презентационни умения;
  • Инициативност и способност за приоритизиране на поставените задачи.

С предимство се ползват кандидати, които притежават професионален опит на същата или подобна позиция в учреждение, свързано със сценични изкуства.

При интерес към обявената позиция, моля, изпратете автобиография и мотивационно писмо на български език, електронна поща и актуален телефон за връзка с посочване на позицията, за която кандидатствате на sofiatheatre@gmail.com.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю в театъра в допълнително уговорен ден и час.