02.08.2023

„Съдърланд“ стартираме с голям ентусиазъм нашата нова програма FlexiDeutsch и сме в търсене на мотивирани кандидати със страст към немския език. Ако искаш да се включиш в нашия екип като консултант по обслужване на клиенти, с гъвкаво работно време – с FlexiDeutsch ще получиш възможността да го направиш и да развиеш твоите умения.

Ако си студент или просто имаш редовни работни ангажименти, и имаш мотивацията да се включиш към FlexiDeutsch временно или постоянно, то тогава това е шансът ти да го осъществиш и да осигуриш допълнителни средства за себе си.

FlexiDeutsch_Header_Design

За да започнеш ще ти трябва:

• Немски език на много добро ниво – B2 писмено и говоримо (втори език не се изисква)
  • Добри компютърни умения
  • Комуникативност и позитивно отношение
  • Желание за придобиване на нови знания и умения
  • Добри организационни умения и работа в екип

При нас ще можеш:

• Да практикуваш немския си език, чрез ежедневна комуникация с клиенти (телефон, чат и/или електронна поща)
  • Да съдействаш на клиентите да разрешат своите казуси
  • Да се възползваш от фирмено обучение на международно ниво
  • Да работиш в постоянно развиващ се екип
  • Да работиш на гъвкаво работно време – 4ч., 6ч., 8ч. смени
  • Да работиш от вкъщи

Кандидатствай сега! Или се свържи с нас на earlycareer@sutherlandglobal.com.