Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Отворена позиция „Оперативен счетоводител (ТРЗ)“

За нас:

Bulwork e първата агенция за подбор на ИТ специалисти в България, с повече от 22 години опит и над 100 успешни проекта в тази сфера. Нашата мисия винаги е била е да предоставим на своите клиенти и кандидати висококачествени услуги, чрез които да допринесем за техния успех, да оправдаем техните очаквания и така да бъдем лидер в областта в която оперираме.

За нашия клиент:

Водеща счетоводна къща с дългогодишна история в бранша, изградила богата мрежа от клиенти, предимно опериращи в ИТ сферата. В момента компанията разширява своя екип от професионалисти и се нуждаят от мотивиран и позитивен служител за позицията „Оперативен счетоводител (ТРЗ)“.

accountant

Основни изисквания за длъжността:

• Диплома за средно специално образование или висше - специалности Счетоводство и Контрол, Финанси или каквато и да е икономическа специалност;
  • Завършили или студенти предпоследен или последен курс на обучение;
  • Отлична компютърна грамотност (Интернет потребител, ползване на MS Office, задължително MS Excel);
  • Предишен опит в областта на ТРЗ е предимство, но не е задължителен!
  • Добро ниво на владеене на английски език се счита за предимство, но не е задължително!

Компанията може да ви предложи:

• Възможност за обучение и развитие;
  • Добро финансово възнаграждение и социални придобивки;
  • Работа в сплотен, млад и готин екип;
  • Офис на комуникативна локация в София, до Метростанция;
  • Използване на учебен отпуск при необходимост.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, очакваме Ваша актуална автобиография на български или английски език, придружена с актуална снимка, на следния имейл адрес: office@bulwork.com.

Конфиденциалността на получените кандидатури е гарантирана спрямо изискванията за закона за личните данни. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.Кандидатите не заплащат такси на агенцията – услугите ни са абсолютно безплатни!