Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Отворена позиция „Кредитен инспектор“ в Пощенска банка

26.04.2024

Топ работодател е този, който вижда бъдещето в теб, затова в Пощенска банка успехът върви ръка за въка с развитието на служителите, които имат много и различни възможности да разгърнат потенциала си.

Помагаме на HR отдела да намери своя кандидат за позицията „Кредитен инспектор“, който:

• Извършва проверка на данните чрез телефонно интервю и справки във вътрешни и външни бази данни;
  • Осъществява телефонен контакт с клиентите с цел допълване и уточняване на информацията;
  • Следи за умишлено деклариране на неверни данни от клиенти или укриване на информация от търговски партньори или офиси на компанията;
  • Анализира декларираната от клиенти информация и използва Експертна система за оценка на риска и даване на становища.
  • Прилага изискванията на процедурата Разширени мерки за комплексна проверка и осъществява необходимите проверки с цел осигуряване финансовата сигурност на компанията.

Компанията предлага:

• Работа на смени,
  • Осигурено обучение,
  • Застраховка „Живот",
  • 25 дни платен годишен отпуск + 1 допълнителен ден, подарък за рожден ден,
  • Карта Multisport и CoolFit на преференциална цена,
  • Възможност за индивидуално кариерно консултиране,
  • Програма „We attract” с предвиден бонус при успешна препоръка и др.

Работата не изисква предишен банков опит, а желание за учене и развитие. Ако имаш допълнителни въпроси, свържи се с нас:

А ако позицията ти се струва подходяща, направо сканирай QR кода и кандидатствай смело!

Picture1