Начало / Университетът / Факултети / Стопански факултет / Кариерен център / Предложения за работа / Кариерният център на Стопанския факултет и Германо-Българската индустриално-търговска камара: Кариерен форум 4.0 - Заедно сме по-успешни: 24 април 2019, 10:30-15:30 ч.

Кариерен форум 2019 на Стопанския факултет

Posted by Стопански факултет on Monday, April 8, 2019

Кариерният център на Стопанския факултет на СУ „Св. Климент Охридски“ и Германо-Българската индустриално-търговска камара организират за четвърта поредна година Форум на кариерното развитие, целта на който е да събере на едно място млади, мотивирани и добре образовани хора и работодатели, търсещи служители и стажанти.

Форумът ще се проведе на 24 април 2019 г. от 10:30 до 15:30 ч. в Стопанския факултет. Повече от тридесет национални и мултинационални компании ще разположат щандовете си в откритото фоайе пред сградата на факултета и в споделените пространства на всички етажи. Форматът на събитието дава възможност на студентите да зададат своите въпроси и да се ориентират в пазара на труда, а работодателите - да проведат на място блиц интервюта. Седмица преди форума Кариерният център на Стопанския факултет с подкрепата на сектор „Кариерно развитие“ на СУ организира събитие, в рамките на което студентите подготвиха своите документи за кандидатстване за работа и стаж.

Компаниите, които участват във форума са: Cargotec Bulgaria, Лидл България, DM България, VMware Bulgaria, Cargo-Partner, Crowe Bulgaria Advisory, Tesy, Easy Consult BG, DB Schenker, KBC България (ОББ и ДЗИ), HRS Bulgaria, C3iSolutions, it-economics, Леони България, EVN България, Adecco Bulgaria, PricewaterhouseCoopers Bulgaria, AIG, Kaufland, KPMG България, TMF Services, Raiffeisenbank (Bulgaria), ПроКредит Банк, Проксиад България, Sutherland, Делойт България, Pontica Solutions, Experian, Каргил България, Unicredit, Заедно в час, Economedia, AIESEC.

Събитието във Фейсбук