Начало / Университетът / Факултети / Факултет по класически и нови филологии / Новини / ДОКТОРАНТСКИ МИНИМУМ ПО ЗАПАДЕН ЕЗИК – ДЕКЕМВРИ 2020 г.

ДОКТОРАНТСКИ МИНИМУМ ПО ЗАПАДЕН ЕЗИК - ДЕКЕМВРИ 2020 г.

• Изпитът по западен език ще бъде проведен ОНЛАЙН чрез платформата МУДЪЛ, като всеки докторант ще получи на мейла-а си информация от администратора на Мудъл във ФКНФ.
  • Датите за провеждане на изпитите по западен език ще бъдат качени допълнително на страницата на Университета, както и на страницата на ФКНФ.
  • Докторантите трябва предварително да изпратят на имейл i.kiosseva@uni-sofia.bg 150 стр. оригинален текст по специалността в pdf формат, на който ще се явяват на изпита, в срок до 10 декември 2020 г. Темата (subject) на писмата да бъде Докторантски минимум.

Всеки докторант на предоставеният от него e-mail ще получи потребителско име и парола за влизане в Мудъл, както и точната дата и час за явяване.

ГРАФИК за провеждане на докторантски минимум по западен език