Начало / Университетът / Факултети / Факултет по класически и нови филологии / Новини / 24 февруари 2024 г. - Ден на отворените врати на специалност „Новогръцка филология“

На 24 февруари 2024 г. ще се проведе Ден на отворените врати на специалност „Новогръцка филология“ към Факултета по класически и нови филологии. Очаква Ви една незабравима среща със съвременния гръцки език и културата на Гърция и Кипър с много интересни дейности, изненади и награди!

Заповядайте в събота, 24.02, от 11:30 ч. пред 65-а аудитория, трети етаж в южното крило на Ректората на Софийски университет „Св. Климент Охридски“.

Събитието се организира от студентите в специалност „Новогръцка филология“ и с подкрепата на Фондация „Онасис“.