Начало / Университетът / Факултети / Факултет по класически и нови филологии

телефон: (02) 9308 381 , (02) 846 82 90 факс: (02) 846 51 43

Приветствие от Деканското ръководство

на ФКНФ

по случай откриването на новата

академична учебна година - 2020-2021г.

Международен тест за владеене

на японски език

НАГРАДА "Проф.дфн А. ФЕДОТОВ" 2020

Във връзка със заповед на Ректора на СУ „Св. Климент Охридски“ № РД-19-343/16.09.2020 г. и решение на Факултетния съвет на ФКНФ Ви уведомяваме, че:

Зимният семестър на учебната 2020/2021 г. във Факултета по класически и нови филологии ще се проведе както следва:

- Студентите от I курс – присъствено обучение

- Cтудентите от II, III и IV курс – обучение в онлайн среда.

МАГИСТЪРСКИ ПРОГРАМИ на ФКНФ ...

Магистратура - ФКНФ Конферентен превод - ФКНФ Защо Арабистика? - ФКНФ

О Б Я В А:

• ОТДЕЛ СТУДЕНТИ - Какво, Kъде, Kога, Kак ?
  • ISIC карти - получават се във фоайето на Университетска библиотека "Св. Климент Охридски".
  • ЗАПИСВАНЕ за спорт в СУ - Департаментът по спорт предлага за всички студенти, различни дисциплини за подобряване на физическото и психическото здраве, изграждане на качества необходими за пълноценният начин на живот, положителни емоции и приятелски взаимоотношения. Записването се извършва ОНЛАЙН .

ВАЖНА ИНФОРМАЦИЯ :

БЪРЗИ ВРЪЗКИ

ЦИЕК - център за източни езици и култури; BASRC - British and American Studies Resource Center; The Oxford Test of English ; EUEI ; PHILOLOGIA Magazine ; Hans Christian Andersen Center ; Център "Aл-Фараби" ; Школа "Конферентен превод" ; Арменистика и кавказология ; "Manas" - Studies into Asia and Africa Magazine .