Начало / Университетът / Факултети / Факултет по класически и нови филологии / Новини / Дипломите на завършилите студенти през 2023 г. ще бъдат връчени на 26 април 2024 г., както следва...

Дипломите на завършилите студенти през 2023 г. ще бъдат връчени на 26 април 2024 г., както следва:

I част

• От 08.30 до 09.00 ч. – задължителна регистрация пред стълбите на Централното фоайе на Ректората - за абсолвентите от следните специалности:

- Английска филология и МП „Език и култура“, „Комуникация: език, литература, медии“, „Конферентен превод“, „Превод“

- Арабистика и МП „Близкоизточни изследвания с арабски език“

- Арменистика и кавказология

- Африканистика

- Индология

- Испанска филология и МП „Приложна лингвистика“, „Семиотика, език и реклама“

- Италианска филология

- Китаистика и МП „Междукултурна комуникация и превод с китайски и български език“

• От 09.00 до 09.45 ч. обличане на тогите пред стълбите на Централното фоайе на Ректората на Софийски университет „Св. Климент Охридски
  • От 10.00 ч. в Аулата на СУ „Св. Климент Охридски“, Ректорат започва официалното връчване на дипломите

II част

• От 12.30 до 13.00 ч. – задължителна регистрация пред стълбите на Централното фоайе на Ректората - за абсолвентите от следните специалности:

- Класическа филология и МП „Класически езици и антична литература“

- Кореистика

- МП Методика на чуждоезиковото обучение

- Немска филология

- Новогръцка филология

- Португалска филология

- Румънска филология

- Скандинавистика

- Тюркология

- Унгарска филологии

- Френска филология и МП „Превод с френски език“, „Конферентен превод“

- Южна, Източна и Югоизточна Азия

- Японистика и МП „Японски език и култура“

• От 13.00 до 13.45 ч. обличане на тогите пред стълбите на Централното фоайе на Ректората на Софийски университет „Св. Климент Охридски.
  • От 14.00 ч. в Аулата на СУ „Св. Климент Охридски“, Ректорат започва официалното връчване на дипломите.