Януари
29Понеделник |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
1 | 2 | 3 | 4 | |||
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Вторник, 6 Януари:
Януари 1970:
21 Сеп |
Мария Стоянова Петкова, Факултет по педагогика21 Сеп 10:00 Ще се проведе от 13.00 ч. онлайн на адрес: https://us02web.zoom.us/j/2256337224?pwd=anA1Wm5YTElGVmZJVllCR2VoRFcwUT09 |
5 Окт |
Владислав Валериев Харалампиев, Факултет по математика и информатика05 Окт 11:00 Защитата ще се проведе на 05.10.2021 г. от 11:00 ч. в Заседателната зала на Факултет по математика и информатика |
5 Окт |
Таня Борисова Беличенова, Геолого-географски факултет05 Окт 16:00 Зала № 242, СУ “Св. Климент Охридски” (възможност за онлайн) |
6 Окт |
Деница Георгиева Каприева, Философски факултет06 Окт 13:00 бул. ”Цар Освободител” № 15, СУ „Св. Кл. Охридски“, Ректорат, Южно крило, 3 етаж, зала 63 и он-лайн в електронна платформа MS Teams на следния линк: Click here to join the meeting |
6 Окт |
Елена Христова Витанова, Исторически факултет06 Окт 14:00 Заседателна /огледална/ зала в Северното крило на Ректората |
6 Окт |
Николай Стефанов Шаранков, Факултет по класически и нови филологии06 Окт 14:00 2 зала - Ректорат на СУ или он-лайн |
7 Окт |
Лало Пацев Каменов, Исторически факултет07 Окт 13:00 Заседателна зала, Северно крило, Ректорат |
7 Окт |
Харалампия Константинос Лута, Факултет по науки за образованието и изкуствата07 Окт 13:00 Защитата ще се проведе дистанционно на адрес: https://elearn.uni-sofia.bg/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=413461 |
8 Окт |
Харитини Христодулос Петриду, Факултет по науки за образованието и изкуствата08 Окт 13:00 Защитата ще се проведе дистанционно на адрес: https://elearn.uni-sofia.bg/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=413461 |
8 Окт |
Елени Димитриос Кутсогеоргу, Факултет по науки за образованието и изкуствата08 Окт 15:00 Защитата ще се проведе дистанционно на адрес: https://elearn.uni-sofia.bg/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=413461
|
14 Окт |
ас. Гергана Георгиева Деспотова, Департамент по спорт14 Окт 11:00 Публичната защита ще се проведе на адрес: https://us02web.zoom.us/j/9405636993?pwd=Y1BoN3pYVXVDWmR0WG1lMlJ5bk9xdz09 |
14 Окт |
Ангел Любомиров Ковачев, Философски факултет14 Окт 11:00 |
15 Окт |
Любомира Стоилова Димитрова, Философски факултет15 Окт 11:00 зала Яйцето, блок 4, Философски факултет |
18 Окт |
Методий Първанов Кирилов, Факултет по славянски филологии18 Окт 13:00
Публичната защита ще се проведе дистанционно |
18 Окт |
Георги Методиев Петров, Философски факултет18 Окт 14:00 Защитата ще се проведе онлайн https://meet.nasledstvo.bg/Za6tita-PhD-18-10-2021 |
19 Окт |
Лилия Иванова Еленкова, Философски факултет19 Окт 11:00 зала Яйцето, блок 4, Философски факултет |
19 Окт |
Михаела Димитрова Москова, Факултет по славянски филологии19 Окт 13:00 Зала 1, Ректорат |
21 Окт |
Боряна Филипова Козарева, Философски факултет21 Окт 14:00 |
22 Окт |
Димитър Русев Русев, Богословски факултет22 Окт 11:00 Заседателна зала на Богословски факултет |
22 Окт |
Атанас Руменов Ваташки, Богословски факултет22 Окт 14:00 Заседателна зала на Богословски факултет |
22 Окт |
Красимир Стайков Стоев, Физически факултет22 Окт 16:00 Зала А415, Физически факултет |
26 Окт |
Христо Стефанов Раянов, Факултет по славянски филологии26 Окт 13:00 Зала 1, Ректорат |
28 Окт |
Маргарита Бранимирова Гергинова, Факултет по славянски филологии28 Окт 13:00 Зала 2, Ректорат |
2 Ное |
Самуил Мунир Камбуров, Исторически факултет02 Ное 13:00 Защитата ще се проведе дистанционно в платформата zoom:
https://us02web.zoom.us/j/87369353208?pwd=aCtGakZpV1lxQWY4NmVrVmh1R3d5dz09 |
2 Ное |
Стоян Панайотов Иванов, Юридически факултет02 Ное 16:00 Зала 2, Ректорат |
3 Ное |
Елена Кристианова Стоянова, Физически факултет03 Ное 15:00 Зала А 415, Физически факултет |
5 Ное |
Йоанна Димитриос Николи, Факултет по науки за образованието и изкуствата05 Ное 10:30 Защитата ще се проведе дистанционно на адрес: https://elearn.uni-sofia.bg/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=413461 |
10 Ное |
Пенка Господинова Василева-Георгиева, Философски факултет10 Ное 14:00 бул. “Цариградско шосе“ №125, блок 4, етаж 1, Конферентна зала „Яйцето“ (за присъствен формат) и/или онлайн в платформата MS Teams |
13 Ное |
Илияна Андонова Петрова, Философски факултет13 Ное 11:00 https://join.skype.com/DMsO2LUsBdMK зала 305, бл. 4, Кампус Изток |
16 Ное |
Елиза Валентинова Танева, Исторически факултет16 Ное 18:00 Защитата ще се проведе дистанционно в платформа zoom:
https://us05web.zoom.us/j/83181728040?pwd=NlJyWXdkRDFYc0ZWS1pVR1htczhZdz09 |
17 Ное |
Радостина Борисова Антонова, Философски факултет17 Ное 15:00 |
2 Дек |
Джехад Сюлейман Салем Алмасри, Факултет по класически и нови филологии02 Дек 16:30 |
14 Дек |
Евгения Валентинова Роева, Факултет по педагогика14 Дек 13:00 Зала 1, Ректорат |
15 Дек |
Михаела Младенова Донкова, Геолого-географски факултет15 Дек 11:00 Конферентна зала, СУ “Св. Климент Охридски” (възможност за онлайн) |
16 Дек |
Евелина Радославова Андреева, Факултет по журналистика и масова комуникация16 Дек 13:00
Защитата ще се проведе в ZOOM на адрес:
Meeting ID: 870 6827 6782 |
17 Дек |
Пламена Ангелова Петрова, Факултет по журналистика и масова комуникация17 Дек 13:00
Защитата ще се проведе в ZOOM на адрес:
Meeting ID: 820 1429 8642 |
20 Дек |
Денислав Николаев Борисов, Факултет по журналистика и масова комуникация20 Дек 11:00 Защитата ще се проведе онлайн в Zoom на адрес: https://us02web.zoom.us/j/81630825285?pwd=LzdpQkVnY203ck5DNDI0MXNxU0EvQT09
Meeting ID: 816 3082 5285 |
5 Яну |
Антонина Трайкова Атанасова, Геолого-географски факултет05 Яну 10:00
Онлайн, чрез приложението Microsoft Team. |
6 Яну |
Анета Милкова Маринова, Факултет по журналистика и масова комуникация06 Яну 16:00
Защитата ще се проведе в Zoom на адрес: https://us02web.zoom.us/j/84950236516?pwd=TUxNYmlzS3VtZ25WR1FNa3Z0TVJkZz09 |
10 Яну |
Светлана Йорданова Танева, Факултет по класически и нови филологии10 Яну 10:00 |
12 Яну |
София Пламенова Димитрова, Философски факултет12 Яну 11:00 Он-лайн в електронна платформа MS Teams на следния линк: Click here to join the meeting |
19 Яну |
Тенчо Николов Попов, Исторически факултет19 Яну 14:00
Защитата ще се проведе в дистанционна форма в платформата Zoom на адрес: |
20 Яну |
Ивана Иванова Николова, Исторически факултет20 Яну 13:00 Нова конферентна зала, Ректорат |
24 Яну |
Мануела Петрова Дюлгерова-Тотева, Факултет по журналистика и масова комуникация24 Яну 13:00
Защитата ще се проведе в Zoom на адрес: https://us02web.zoom.us/j/87505992030?pwd=MXBneTZQUW9vcVpLMmFub2NkL1lTUT09 |
24 Яну |
Александра Василева Николова, Юридически факултет24 Яну 15:00 |
24 Яну |
Зозан Мехмет Тархан, Исторически факултет24 Яну 15:00 Защитата ще се проведе в дистанционна форма в Zoom на адрес:
https://us02web.zoom.us/j/87470050619?pwd=eXgrbmNiSjliVnZjTlgzSU5EVVZXQT09 |
28 Яну |
Васил Владимиров Балтаджиев, Исторически факултет28 Яну 14:00 Ауд. 40, Южно крило на Ректорат |
9 Фев |
Кристиян Ангелов Луканов, Геолого-географски факултет09 Фев 14:00 Огледална зала, СУ “Св. Климент Охридски” (възможност за онлайн) |
18 Фев |
Ева Николова Тонкова, Исторически факултет18 Фев 11:00 Защитата ще се проведе в дистанционна форма в платформата ZOOM:
https://us02web.zoom.us/j/4321485838?pwd=TDRzOEpoUjJreWxFK0NIN2xsNFErZz09 |
18 Фев |
Марта Георгиева Георгиева, Богословски факултет18 Фев 13:00 Заседателна зала на Богословски факултет |
18 Фев |
Здравко Валериев Кънев, Богословски факултет18 Фев 15:00 Заседателна зала на Богословски факултет |
28 Фев |
Ваня Костадинова Божилова-Стоянова, Факултет по журналистика и масова комуникация28 Фев 13:00
Защитата ще се проведе в ZOOM на адрес: |
7 Мар |
Борислава Борисова Петкова, Факултет по химия и фармация07 Мар 13:00 Заседателна зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 1 |
7 Мар |
Александър Емилов Костов, Факултет по класически и нови филологии07 Мар 18:00 |
8 Мар |
Николета Димитрова Бочева, Департамент по спорт08 Мар 11:00 |
10 Мар |
Милен Станимиров Минев, Физически факултет10 Мар 11:00 Зала А 415, Физически факултет / URL |
14 Мар |
Цветелина Петкова Цветанова-Цанева, Факултет по славянски филологии14 Мар 13:00 Зала 1, Ректорат |
14 Мар |
Райна Руменова Георгиева, Юридически факултет14 Мар 15:00 Заседателна зала 2, Ректорат |
14 Мар |
Ангел Митков Орбецов, Исторически факултет14 Мар 16:00 Ауд. 35, Южно крило на Ректората |
17 Мар |
Делян Георгиев Тодев, Богословски факултет17 Мар 13:00 Заседателна зала на Богословски факултет |
18 Мар |
Ваня Величкова Карчина, Богословски факултет18 Мар 13:00 Заседателна зала на Богословски факултет |
18 Мар |
маг. фармацевт Цветомир Марио Делийски, Факултет по химия и фармация18 Мар 14:00 501 зала на Факултет по химия и фармация, СУ “Св. Климент Охридски”, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 1 |
23 Мар |
Радостин Григоров Григоров, Исторически факултет23 Мар 15:00 Защитата ще се проведе дистанционно в платформа zoom: https://us02web.zoom.us/j/82706276177?pwd=RTA4UlMrckRrdkgzUndPRDl0bVN5QT09 Meeting ID: 827 0627 6177 Passcode: 153924 |
25 Мар |
Теодора Тодорова Петкова, Факултет по журналистика и масова комуникация25 Мар 11:00
Защитата ще се проведе в ZOOM на адрес: |
25 Мар |
маг. фармацевт Владимир Антонов Атанасов, Факултет по химия и фармация25 Мар 14:00 501 зала във Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 1 |
28 Мар |
Ася Евгениева Асенова-Тодорова, Факултет по журналистика и масова комуникация28 Мар 13:30
Защитата ще се проведе в Zoom на адрес: |
28 Мар |
Ива Стоянова Стоянова, Философски факултет28 Мар 14:00 |
28 Мар |
Катерина Лукова Христозова, Факултет по класически и нови филологии28 Мар 16:00 |
4 Апр |
Радослава Велинова Микова, Факултет по журналистика и масова комуникация04 Апр 11:00
Защитата ще се проведе в Zoom на адрес: |
8 Апр |
Жоржета Викторова Илиева, Богословски факултет08 Апр 13:00 Заседателна зала на Богословски факултет |
11 Апр |
Илияна Александрова Янева, Геолого-географски факултет11 Апр 11:00 Огледална зала, СУ “Св. Климент Охридски” (възможност за онлайн) |
13 Апр |
Елена Василева Маринова, Биологически факултет13 Апр 14:00 Заседателна зала на Биологическия факултет |
14 Апр |
Адилена Иванова Вандова, Факултет по науки за образованието и изкуствата14 Апр 14:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на ФНОИ |
19 Апр |
Наталия Викторова Николова, Философски факултет19 Апр 11:00 Он-лайн в електронна платформа MS Teams на следния линк: Click here to join the meeting |
20 Апр |
Виолета Каменова Азис, Философски факултет20 Апр 13:00 Он-лайн в електронна платформа MS Teams на следния линк: Click here to join the meeting |
20 Апр |
Веселин Янков Веселинов, Философски факултет20 Апр 14:30 Он-лайн в електронна платформа MS Teams на следния линк: Click here to join the meeting |
21 Апр |
Мартин Емилов Мишев, Исторически факултет21 Апр 16:00 Защитата ще се проведе в присъствена форма, в ауд. 41А |
28 Апр |
Ирена Митева Илиева-Иванова, Геолого-географски факултет28 Апр 10:00 Зала 242, СУ “Св. Климент Охридски” (възможност за онлайн) |
28 Апр |
Христо Георгиев Рашеев, Факултет по химия и фармация28 Апр 14:00 Заседателна зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 1 |
29 Апр |
Николай Панайотов Долапчиев, Биологически факултет29 Апр 10:00 Заседателна зала на Биологическия факултет |
29 Апр |
Владимир Руменов Трифонов, Философски факултет29 Апр 16:00
Присъствено бул. Цариградско шосе 125, Кампус Изток, бл.4, зала 307 |
3 Май |
Елена Митова Каменова, Геолого-географски факултет03 Май 11:00 Огледална зала, СУ “Св. Климент Охридски” (възможност за онлайн - Click here to join the meeting) |
4 Май |
Милен Георгиев Великов, Геолого-географски факултет04 Май 16:00 Зала № 242, СУ “Св. Климент Охридски” (възможност за онлайн) |
12 Май |
Любомир Петров Бакърджиев, Богословски факултет12 Май 13:00 Заседателна зала на Богословски факултет |
16 Май |
Катрин Константинова Костова, Факултет по славянски филологии16 Май 13:00 Каб. 160 Б - Централно крило, Ректорат |
17 Май |
Йорданка Димитрова Дерменджиева, Биологически факултет17 Май 11:00 Зала 165А на Биологическия факултет |
17 Май |
Боян Владимиров Баханов, Философски факултет17 Май 14:00 |
17 Май |
Радослава Димитрова Стамболийска, Факултет по химия и фармация17 Май 16:00 Заседателна зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 1 |
18 Май |
Георги Валериев Кирилов, Философски факултет18 Май 13:00 зала 63, Ректорат |
19 Май |
Анелия Добринова Димитрова, Философски факултет19 Май 11:00 Ректорат, Южно крило, зала 63 |
19 Май |
Ингрид Калинова Исинова, Философски факултет19 Май 13:00 Ректорат, Южно крило, зала 63 |
20 Май |
Елена Стефанова Иванова, Философски факултет20 Май 11:00 бул. Цариградско шосе 125, блок 4, зала "Яйцето" |
25 Май |
Зорница Петрова Петрова, Философски факултет25 Май 16:00 Конферентна зала, Ректорат |
26 Май |
Мила Александрова Станчева, Философски факултет26 Май 16:00 Конферентна зала, Ректорат |
27 Май |
Явор Николаев Иванов, Факултет по славянски филологии27 Май 13:00 Зала 2 - Ректорат |
30 Май |
Деница Недялкова Желязкова, Философски факултет30 Май 15:00 Зала 63, Ректорат |
31 Май |
Мария Георгиева Георгиева, Геолого-географски факултет31 Май 15:00 256 зала, СУ “Св. Климент Охридски” |
6 Юни |
Радея Николаева Гешева, Факултет по славянски филологии06 Юни 13:00 Зала 1 - Централно крило, Ректорат |
6 Юни |
Красимира Манолова Тодорова, Исторически факултет06 Юни 15:00 Зала 1 - Ректорат |
8 Юни |
Юлка Имери, Факултет по славянски филологии08 Юни 13:00 Зала 1- Централно крило, Ректорат |
8 Юни |
Мирослав Валентинов Златев, Геолого-географски факултет08 Юни 15:00 Огледална зала, СУ “Св. Климент Охридски” |
8 Юни |
Стоян Димитров Стоянов, Исторически факултет08 Юни 17:00 Зала 2 - Ректорат |
10 Юни |
Хрисула Йоаннис Карипиду, Факултет по науки за образованието и изкуствата10 Юни 13:00 Защитата ще се проведе дистанционно на адрес: https://elearn.uni-sofia.bg/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=413461 |
10 Юни |
Чавдар Костадинов Спасов, Богословски факултет10 Юни 13:00 Аудитория 8, Богословски факултет |
10 Юни |
Недислав Светославов Веселинов, Физически факултет10 Юни 14:00 Във връзка със Заповед № РД 19-46/18.02.2022 г. на Ректора на СУ „Св. Климент Охридски“, защитата ще се проведе присъствено и дистанционно в зависимост от ситуацията Зала А 415, Физически факултет / Zoom URL |
10 Юни |
Цветелина Панайотова Борисова, Факултет по класически и нови филологии10 Юни 15:00 |
10 Юни |
Маргарет Николаева Поппетрова, Исторически факултет10 Юни 17:00 Зала 2 - Ректорат |
13 Юни |
Николай Генчев Генов, Факултет по славянски филологии13 Юни 13:00 Зала 1 - Централно крило, Ректорат |
15 Юни |
Аделина Здравкова Петрова, Исторически факултет15 Юни 11:00 Зала 2 - Ректорат |
15 Юни |
Биляна Милкова Ташева, Геолого-географски факултет15 Юни 12:00 Огледална зала, СУ “Св. Климент Охридски” |
15 Юни |
Панчо Георгиев Бешков, Факултет по математика и информатика15 Юни 14:00 Защитата ще се проведе на 15.06.2022 г. от 14:00 ч. в заседателната зала на ФМИ |
15 Юни |
Фатмегюл Сезгин Мустан - Борисова Факултет по химия и фармация15 Юни 16:00 Заседателна зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 1 |
20 Юни |
Снежанка Георгиева Колева, Философски факултет20 Юни 10:00 Ректорат, Конферентна зала и Майкрософт Тиймс |
24 Юни |
Николина Рангелова Николова, Исторически факултет24 Юни 16:00 Ауд. 41А, Ректорат |
28 Юни |
Божидар Ивайлов Първанов, Исторически факултет28 Юни 11:00 Зала 2, Северно крило, Ректорат |
28 Юни |
Велислава Тодорова Тодорова, Философски факултет28 Юни 15:00 Ректорат, зала 63 |
29 Юни |
Илиана Страхилова Страхилова, Исторически факултет29 Юни 11:00 Зала 2 , Северно крило, Ректорат |
29 Юни |
Нина Ангелова Чавдарова, Философски факултет29 Юни 11:00 Присъствено на бул. “Цариградско шосе“ №125, блок 4, етаж 1, Конферентна зала „Яйцето“ и дистанционно и в платформата MS Teams (ЛИНК КЪМ СРЕЩАТА) |
30 Юни |
Стефан Светозаров Донев, Философски факултет30 Юни 13:00 Ректорат, зала 63 |
30 Юни |
Виктория Алберт Трайкова, Богословски факултет30 Юни 13:00 Богословски факултет |
30 Юни |
Мая Пенкова Андасорова, Факултет по науки за образованието и изкуствата30 Юни 14:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
5 Юли |
Любомира Веселинова Попова, Философски факултет05 Юли 17:00 Ректорат на СУ „Св.Климент Охридски“, бул. „Цар Освободител“ № 15, Северно крило, Конферентна зала и онлайн в MS Teams Линк към срещата |
7 Юли |
Деян Манджуковски, Биологически факултет07 Юли 10:30 Заседателна зала на Биологическия факултет |
11 Юли |
Явор Иванов Данков, Факултет по математика и информатика11 Юли 16:00 Защитата ще се проведе на 11.07.2022 г. от 16:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ. |
12 Юли |
Светозар Вихренов Петров, Факултет по науки за образованието и изкуствата12 Юли 13:00 зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата |
13 Юли |
Мухамад Ал-Махмуд, Физически факултет13 Юли 10:00 Във връзка със Заповед № РД 19-46/18.02.2022 г. на Ректора на СУ „Св. Климент Охридски“, защитата ще се проведе дистанционно в публичната платформа Zoom, URL |
13 Юли |
Петя Валентинова Димитрова, Исторически факултет13 Юли 14:00 Заседателна зала № 2, Северно крило на Ректората |
15 Юли |
Моника Емилова Гълъбова, Факултет по класически и нови филологии15 Юли 14:30 2 зала - Ректорат на СУ |
19 Юли |
Силвестер Мустафа Хасани, Факултет по математика и информатика19 Юли 14:00 Защитата ще се проведе на 19.07.2022 г. от 14:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ. |
20 Юли |
Екатерини Христос Кутра, Факултет по науки за образованието и изкуствата20 Юли 11:00 Защитата ще се проведе дистанционно на адрес: https://elearn.uni-sofia.bg/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=413461 |
20 Юли |
Йоаннис Атанасиос Мустакас, Факултет по науки за образованието и изкуствата20 Юли 13:00 Защитата ще се проведе дистанционно на адрес: https://elearn.uni-sofia.bg/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=413461 |
26 Юли |
Владимир Георгиев Стоичков, Факултет по журналистика и масова комуникация26 Юли 10:00 |
26 Юли |
Ана Борисова Лазарова, Философски факултет26 Юли 10:00 Публичната защита ще се проведе на 26 юли 2022 г. (вторник) от 10.00 ч. присъствено: на бул.“Цар Освободител“ № 15, СУ „Св.Климент Охридски“, Ректорат, Конферентна зала и онлайн през платформата Майкрософт Тиймс ЛИНК КЪМ СРЕЩАТА |
5 Сеп |
Кармине Д‘Арконте, Стопански факултет05 Сеп 13:00 Зала 417, блок 3, Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ (възможност за онлайн) |
8 Сеп |
Д-р Калин Йорданов Лисички, Медицински факултет08 Сеп 14:00 Аула на УМБАЛ „Лозенец“, 4 ет. |
9 Сеп |
Пламен Ангелов Иванов, Исторически факултет09 Сеп 13:00 Нова конферентна зала, Ректорат |
13 Сеп |
Деница Димитрова Андонова, Стопански факултет13 Сеп 15:00 Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ |
13 Сеп |
Ирина Петкова Янчовска, Стопански факултет13 Сеп 17:00 Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ |
14 Сеп |
Глория Венциславова Христова, Стопански факултет14 Сеп 15:00 Зала 401, блок 3, Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ (с възможност за онлайн) |
15 Сеп |
Магдалена Вихренова Влахова-Велева, Стопански факултет15 Сеп 16:00 Зала 215, блок 3, Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ (с възможност за онлайн) |
16 Сеп |
Мила Тониева Драгомирова, Физически факултет16 Сеп 13:00 Зала А415, Физически факултет |
19 Сеп |
Мария Петьова Юрукова, Философски факултет19 Сеп 10:00 Публичната защита ще се проведе присъствено: на бул.“Цар Освободител“ № 15, СУ „Св.Климент Охридски“, Ректорат, Конферентна зала и онлайн през платформата Майкрософт Тиймс |
19 Сеп |
Калоян Валериев Ангелов, Исторически факултет19 Сеп 16:00 Заседателна зала № 2, Северно крило, Ректорат |
20 Сеп |
Милена Стефанова Стефанова, Биологически факултет20 Сеп 14:00 Заседателна зала на Биологическия факултет |
21 Сеп |
Калоян Иванов Нечев, Философски факултет21 Сеп 15:00 Зала 21, Ректорат |
23 Сеп |
Русина Руменова Торосиян, Богословски факултет23 Сеп 14:00 Заседателна зала на Богословски факултет |
26 Сеп |
Ивелина Георгиева Георгиева, Факултет по журналистика и масова комуникация26 Сеп 10:00 |
26 Сеп |
Кристиян Иванов Янев, Факултет по славянски филологии26 Сеп 13:00 149 аудитория, IV ет. - Централно крило, Ректорат |
28 Сеп |
Боян Иванов Жеков, Исторически факултет28 Сеп 10:00 Зала 1, Ректорат |
28 Сеп |
Тиха Бончева Георгиева–Богданова, Факултет по славянски филологии28 Сеп 13:00 Зала 1 - Централно крило, Ректорат |
5 Окт |
Десислава Иванова Мантовска, Биологически факултет05 Окт 13:00 Заседателна зала на Биологическия факултет |
6 Окт |
Георгиос Аристидис Паласкас, Факултет по науки за образованието и изкуствата06 Окт 13:00 Защитата ще се проведе дистанционно на адрес: https://elearn.uni-sofia.bg/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=413461 |
7 Окт |
Анна Михайлова Георгиева, Факултет по педагогика07 Окт 13:00 59 семинар, Ректорат |
10 Окт |
Нели Илиева Илиева, Факултет по журналистика и масова комуникация10 Окт 15:00 |
12 Окт |
Боянка Николаева Ангелова, Биологически факултет12 Окт 10:00 Заседателна зала на Биологическия факултет |
13 Окт |
Емил Цанков Цанев, Юридически факултет13 Окт 15:00 Библиотека на ЮФ на СУ „Св. Кл. Охридски“, Ректорат - Северно крило |
14 Окт |
Магданела Златкова Делинешева, Факултет по науки за образованието и изкуствата14 Окт 10:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
14 Окт |
Блага Георгиева Димова, Факултет по науки за образованието и изкуствата14 Окт 13:00 Защитата ще се проведе в зала 501 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
14 Окт |
Илия Русенов Русенов, Философски факултет14 Окт 18:00 Зала 63, Ректорат |
17 Окт |
Веселка Йорданова Георгиева, Биологически факултет17 Окт 13:00 Заседателна зала на Биологическия факултет |
17 Окт |
Стоян Райчев Апостолов, Факултет по математика и информатика17 Окт 14:00 Защитата ще се проведе на 17.10.2022 г. от 14:00 ч. в заседателната зала на ФМИ |
19 Окт |
Калоян Николаев Витанов, Факултет по математика и информатика19 Окт 14:30 Защитата ще се проведе на 19.10.2022 г. от 14:30 ч. в Заседателната зала на ФМИ |
21 Окт |
Венелин Венциславов Цветков, Биологически факултет21 Окт 14:00 Заседателна зала на Биологическия факултет |
21 Окт |
Милена Стоянова Плугарова - Райчева, Философски факултет21 Окт 15:00 Зала 63, Ректорат |
21 Окт |
Мартин Цветанов Славчев, Физически факултет21 Окт 16:00 |
24 Окт |
Милена Николова Петрова, Биологически факултет24 Окт 10:00 Заседателна зала на Биологическия факултет |
25 Окт |
Еди Иванов Иванов, Департамент по спорт25 Окт 11:00 онлайн на адрес: https://meet.google.com/rzp-mfzk-pbn?pli=1 |
25 Окт |
Елица Василева Пелтекова, Факултет по математика и информатика25 Окт 14:00 Защитата ще се проведе на 25.10.2022 г. от 14:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ |
26 Окт |
Ралица Крумчева Велева, Биологически факултет26 Окт 11:00 Заседателна зала на Биологическия факултет |
27 Окт |
Ирина Максимова Ганчева, Физически факултет27 Окт 13:00 |
30 Окт |
Никос Андреу Филипу, Факултет по класически и нови филологии30 Окт 17:00 Зала 247, Ректорат на СУ |
3 Ное |
Джоузеф Томас Милбърн, Философски факултет03 Ное 15:00 Зала 63, Ректорат |
4 Ное |
Варвара Григориос Ставропулу, Факултет по науки за образованието и изкуствата04 Ное 13:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
4 Ное |
Емил Красимиров Марков, Философски факултет04 Ное 14:00 Публичната защита ще се проведе на адрес Философски факултет - бул. Цариградско шосе"125, бл. 4, ет.3, зала 307 |
4 Ное |
Виолета Димитрова Халачева, Факултет по науки за образованието и изкуствата04 Ное 15:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
4 Ное |
Николай Димитров Димитров, Исторически факултет04 Ное 16:00 Ауд. 41А, Ректорат |
21 Ное |
Мила Боянова Мошелова, Философски факултет21 Ное 16:30 Зала 305, 4 блок, Философски факултет бул. Цариградско шосе"125, ет.3 |
30 Ное |
Румен Анатолиев Димитров, Философски факултет30 Ное 11:00 Ректорат, Южно крило, зала 63 |
2 Дек |
Борис Росенов Стоянов, Факултет по журналистика и масова комуникация02 Дек 10:00 |
15 Дек |
Себастиан Маркс, Физически факултет15 Дек 15:30 Защитата ще се проведе дистанционно в Zoom |
19 Дек |
Мария Красимирова Миланова, Факултет по класически и нови филологии19 Дек 14:00 Зала 1, Ректорат. |
22 Дек |
Петя Димитрова Иванова, Факултет по педагогика22 Дек 13:00 Зала 1 Ректорат |
9 Яну |
Александър Веселинов Димитров, Юридически факултет09 Яну 16:00 Заседателна зала 2, СУ – Ректорат, Северно крило |
10 Яну |
Борислава Костадинова Маргаритова, Биологически факултет10 Яну 13:00 Зала 259 на Биологическия факултет |
11 Яну |
Иван Александрович Захариев, Факултет по журналистика и масова комуникация11 Яну 13:00 |
16 Яну |
Гергана Иванова Иванова, Юридически факултет16 Яну 16:00 Заседателна зала 2, СУ „Св. Кл. Охридски“ – Ректорат, Северно крило |
19 Яну |
Мариела Иванова Савкова, Философски факултет19 Яну 10:00 Присъствено: на бул.“Цар Освободител“ № 15, СУ „Св. Климент Охридски“, Ректорат, Конферентна зала, а при необходимост в хибриден формат- присъствено в зала и онлайн през платформата Майкрософт Тиймс |
30 Яну |
Антъни Маккул, Философски факултет30 Яну 16:00 Зала 63, Ректорат |
6 Фев |
Венера Руссо, Философски факултет06 Фев 14:00 Онлайн, MSTeams - активен линк |
10 Фев |
Макисмилияна Иванова Базан, Факултет по науки за образованието и изкуствата10 Фев 11:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата. |
10 Фев |
Павел Веселинов Видев, Биологически факултет10 Фев 14:00 Аула на Биологическия факултет |
15 Фев |
Ирена Борисова Младенова, Стопански факултет15 Фев 14:00 Зала № 417, Блок 3, Стопански факултет на СУ „Свети Климент Охридски” |
15 Фев |
Петър Пламенов Минков, Исторически факултет15 Фев 15:00 Ауд. 41А, Ректорат |
17 Фев |
Константинос Йоаннис Магалиос, Факултет по науки за образованието и изкуствата17 Фев 13:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
23 Фев |
Георги Калинов Йосифов, Факултет по математика и информатика23 Фев 16:00 Защитата ще се проведе на 23.02.2023 г. от 16:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ. |
24 Фев |
Момчил Емилов Хардалов, Факултет по математика и информатика24 Фев 15:00 Защитата ще се проведе на 24.02.2023 г. от 15:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ. |
24 Фев |
Ваня Младенова Ставрева, Исторически факултет24 Фев 18:00 Ауд. 41А, Ректорат |
6 Мар |
Меги Николаева Попова, Философски факултет06 Мар 13:00 63 зала, Ректорат |
13 Мар |
Стефан Петров Петров, Исторически факултет13 Мар 13:00 Нова конферентна зала, Ректорат |
14 Мар |
Еуннаре Чо, Факулет по славянски филологии14 Мар 13:00 Зала 1 - Централно крило, Ректорат |
16 Мар |
Ивелина Иванова Ватова, Факултет по журналистика и масова комуникация16 Мар 13:00 |
16 Мар |
Светослав Георгиев Цеков, Богословски факултет16 Мар 13:00 Зала №8 на Богословски факултет |
21 Мар |
Биляна Мариянова Илиева, Биологически факултет21 Мар 13:00 Заседателна зала на Биологическия факултет |
24 Мар |
Диана Старя, Факултет по математика и информатика24 Мар 14:00 Защитата ще се проведе на 24.03.2023 г. от 14:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ. |
28 Мар |
Станислава Пламенова Мишева, Геолого-географски факултет28 Мар 15:00 Конферентна зала, СУ “Св. Климент Охридски”, Ректорат (възможност за онлайн) |
29 Мар |
Румен Илков Скрински, Философски факултет29 Мар 14:00 Нова конферентна зала, Ректорат |
31 Мар |
Екатерина Златева Томова, Факултет по педагогика31 Мар 13:30 Зала 1, Южно крило, Ректорат |
4 Апр |
Мартин Йорданов Йорданов, Департамент по спорт04 Апр 11:30 |
4 Апр |
Мартин Ангелов Бъбаров, Юридически факултет04 Апр 16:00 Нова конферентна зала (Огледална зала) на СУ „Св. Кл. Охридски“, Ректорат - Северно крило. |
6 Апр |
Елисавета Любомирова Миладинова, Физически факултет06 Апр 10:00 Зала А 315, Физически факултет |
7 Апр |
Георги Атанасов Темелков, Философски факултет07 Апр 11:00 зала Яйцето, блок 4, Философски факултет |
7 Апр |
Панайота Михаил Кементзесиду, Факултет по науки за образованието и изкуствата07 Апр 13:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
10 Апр |
Радослава Николаева Колева, Факултет по славянски филологии10 Апр 13:00 Зала 1, Ректорат |
10 Апр |
Зарина Бойкова Василева, Факултет по журналистика и масова комуникация10 Апр 14:30 Защитата ще се проведе в зала 29, Факултет по журналистика и масова комуникация, ул. Московска, 49 |
11 Апр |
Венелин Иванов Николаев, Факултет по славянски филологии11 Апр 13:00 Зала 1, Ректорат |
19 Апр |
Радостина Жекова Желева, Физически факултет19 Апр 14:00 Зала А415, Физически факултет |
20 Апр |
Николай Михайлов Шиндаров, Факултет по славянски филологии20 Апр 11:00 Зала 1 - Централно крило, Ректорат |
20 Апр |
Анита Божидарова Гюрова, Биологически факултет20 Апр 13:30 Заседателна зала на Биологическия факултет |
24 Апр |
Цветан Тодоров Томчев, Факултет по журналистика и масова комуникация24 Апр 13:00 Защитата ще се проведе в зала 29 на Факултета по журналистика и масова информация |
28 Апр |
Веселина Димитрова Димитрова, Исторически факултет28 Апр 15:00 Ауд. 41А, Ректорат |
10 Май |
Вяра Николаева Велчева, Факултет по химия и фармация10 Май 11:00 Заседателна зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 1 |
10 Май |
Александър Димитров Василев, Геолого-географски факултет10 Май 14:00 Зала 252А, СУ “Св. Климент Охридски”, Ректорат |
10 Май |
Калин Николаев Чакъров, Факултет по химия и фармация10 Май 14:00 Заседателна зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 1 |
11 Май |
Анелия Сашева Овнарска-Милушева, Исторически факултет11 Май 13:00 Аудитория № 40, Южното крило на Ректората |
11 Май |
Ивайло Георгиев Панов, Философски факултет11 Май 15:00 ул. ”Цар Освободител” № 15, СУ „Св. Кл. Охридски“, Ректорат, Южно крило, етаж 3, зала 63 |
12 Май |
Теодора Пенкова Яръмова, Факултет по науки за образованието и изкуствата12 Май 12:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
16 Май |
Красимир Николов Иванов, Богословски факултет16 Май 13:00 Богословски факултет |
19 Май |
Мартин Кръстев Недялков, Факултет по химия и фармация19 Май 11:00 Зала 202 на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1 |
19 Май |
Ахилеас Апостолос Папаконстантину, Факултет по науки за образованието и изкуствата19 Май 12:00 Защитата ще се проведе в зала № 313 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
19 Май |
Виктор Ивайлов Данчев , Физически факултет19 Май 13:30 Зала А 415, Физически факултет |
19 Май |
Хайри Хасан Хамдан, Факултет по класически и нови филологии19 Май 14:00 2 зала - Ректорат на СУ |
23 Май |
Йордан Йорданович, Философски факултет23 Май 15:00 зала 63, Ректорат |
29 Май |
Катрин Евгениева Гоцова, Геолого-географски факултет29 Май 13:00 Зала 2, СУ “Св. Климент Охридски”, Ректорат – Северно крило |
30 Май |
Калоян Иванов Петков, Исторически факултет30 Май 15:00 Ауд. 41А, Ректорат |
31 Май |
Сафете Статовци-Шала, Факултет по славянски филологии31 Май 15:00 134 ауд., Ректорат |
1 Юни |
Зорница Георгиева Стефанова-Иванова, Стопански факултет01 Юни 16:00 Зала 417, блок 3, Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ (възможност за онлайн) |
5 Юни |
Николай Тодоров Павлов, Философски факултет05 Юни 15:00 Зала 63, Ректорат |
6 Юни |
Радина Иво Божилова, Исторически факултет06 Юни 14:00 42 кабинет / Исторически факултет/ в Южното крило на Ректората |
7 Юни |
Владислав Валентинов Иванов, Физически факултет07 Юни 14:00 Зала А 415, Физически факултет |
8 Юни |
Деница Валериева Николова, Факултет по химия и фармация08 Юни 14:00 Заседателна зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 1 |
8 Юни |
Анита Симеонова Стефанова, Философски факултет08 Юни 14:00 бул. "Цариградско шосе" 125, блок 4, етаж 3, зала 307 |
8 Юни |
Пенка Любомирова Писачева, Геолого-географски факултет08 Юни 15:00 Огледална конферентна зала, СУ “Св. Климент Охридски”, Ректорат – Северно крило |
9 Юни |
Пламена Георгиева Костова, Факултет по славянски филологии09 Юни 11:00 Зала 2, Ректорат на СУ |
9 Юни |
Марек Желев Дяков, Факултет по науки за образованието и изкуствата09 Юни 13:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
9 Юни |
Албена Емилова Антонова, Факултет по математика и информатика09 Юни 14:00 Защитата ще се проведе на 09.06.2023 г. от 14:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ. |
12 Юни |
Мария Сашкова Вълкова, Исторически факултет12 Юни 10:30 Заседателна зала 1, Ректорат |
12 Юни |
Анета Руменова Димитрова, Факултет по класически и нови филологии12 Юни 12:00 2 зала - Ректорат на СУ. |
12 Юни |
Лауренциу-Йоан Ягару, Богословски факултет12 Юни 14:00 Богословски факултет |
13 Юни |
Васил Георгиев Стойнов, Юридически факултет13 Юни 17:00 Нова конферентна зала (Огледална зала) на СУ, Ректорат - Северно крило |
14 Юни |
Дебора Миленова Вълкова-Терзиева, Юридически факултет14 Юни 16:00 Заседателна зала 2, СУ „Св. Кл. Охридски“ – Ректорат, Северно крило |
14 Юни |
Ивета Драгомирова Косева, Исторически факултет14 Юни 16:00 Конферентна зала, Ректорат - северно крило. |
19 Юни |
Елени Николаос Кескилиду, Факултет по науки за образованието и изкуствата19 Юни 13:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
19 Юни |
Ирена Христова Райкова, Факултет по педагогика19 Юни 14:00 59 аудитория , Южно крило, Ректорат |
20 Юни |
Руси Викторов Алексиев, Юридически факултет20 Юни 17:00 Читалнята на Библиотеката на Юридическия факултет, СУ „Св. Кл. Охридски“ – Ректорат, Северно крило |
22 Юни |
Любомира Лъчезарова Митева, Факултет по математика и информатика22 Юни 11:00 Защитата ще се проведе на 22.06.2023 г. от 11:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ. |
22 Юни |
Матей Боянов Константинов, Факултет по математика и информатика22 Юни 14:00 Защитата ще се проведе на 22.06.2023 г. от 14:00 ч. в заседателната зала на ФМИ. |
22 Юни |
Евангелос Демокритос Калфопулос, Философски факултет22 Юни 15:00 Зала 63, Ректорат |
22 Юни |
Николай Петров Буюклиев, Факултет по математика и информатика22 Юни 17:30 Защитата ще се проведе на 22.06.2023 г. от 17:30 ч. в заседателната зала на ФМИ. |
28 Юни |
Емануил Пламенов Йорданов, Факултет по химия и фармация28 Юни 14:00 501 зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1 |
29 Юни |
Богомила Василева Колева, Факултет по журналистика и масова комуникация29 Юни 11:00 Зала 29 на ФЖМК |
29 Юни |
Мирна Матов, Физически факултет29 Юни 14:00 Зала А 415, Физически факултет |
30 Юни |
Габриела Василева Бонева, Исторически факултет30 Юни 16:00 35 аудитория, Исторически факултет, Ректорат |
3 Юли |
Даниел Александров Иванов, Философски факултет03 Юли 15:00 зала 63, Ректорат |
5 Юли |
Теодора Янкова Вълева, Факултет по педагогика05 Юли 13:00 Зала 2, Ректорат |
7 Юли |
Дафинка Савова Митева, Факултет по математика и информатика07 Юли 14:00 Защитата ще се проведе на 07.07.2023 г. от 14:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ |
10 Юли |
Герасимос Константинос Калампаликис, Факултет по науки за образованието и изкуствата10 Юли 11:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
10 Юли |
Панайотис-Христос Константинос Трихас, Факултет по науки за образованието и изкуствата10 Юли 13:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
10 Юли |
Мария Даниелова Иванова, Философски факултет10 Юли 14:00 Публичната защита ще се проведе на 10.07.2023 г. от 14.00 ч, в Нова конферентна зала, Ректорат, СУ „Св. Климент Охридски”, бул. „Цар Освободител” № 15.
|
10 Юли |
Ирина Владимирова Николова-Гъркова, Факултет по журналистика и масова комуникация10 Юли 15:00 Зала 29 на ФЖМК |
10 Юли |
Деница Тенчева Илиева, Исторически факултет10 Юли 15:00 Ауд. 41А, Ректорат |
11 Юли |
Виктория Любомирова Клещанова, Физически факултет11 Юли 11:00 Зала А 415, Физически факултет |
11 Юли |
Валентин Петков Илиев, Геолого-географски факултет11 Юли 13:00 Огледална конферентна зала, СУ “Св. Климент Охридски”, Ректорат – Северно крило |
12 Юли |
Здравко Сталев Ангелов, Философски факултет12 Юли 11:00 Кампус Изток, бл.4, зала 404 |
14 Юли |
Константина Аалкивиадис Хатзи, Философски факултет14 Юли 11:00 |
14 Юли |
Николаос Йоаннис Павлидис, Философски факултет14 Юли 13:00 |
17 Юли |
Бойко Моисов Амаров, Стопански факултет17 Юли 11:00 Зала 417, бл. 3, Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ (с възможност за онлайн) |
17 Юли |
Руслана Николова Маргова, Факултет по славянски филологии17 Юли 11:00 Заседателна зала 1, Ректорат |
19 Юли |
Алексей Сергеев Потебня, Стопански факултет19 Юли 10:00 Зала 417, бл. 3, Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ (възможност за онлайн) |
14 Авг |
Михал Валериев Павлов, Факултет по класически и нови филологии14 Авг 10:00 Зала 247, Ректорат на СУ |
24 Авг |
Владимир Красимир Терзиев, Исторически факултет24 Авг 11:00 Нова конферентна зала, II етаж, Северно крило, Ректорат на СУ „Св. Климент Охридски“ |
8 Сеп |
Владимир Владимиров Маринов, Философски факултет08 Сеп 13:00 Ректорат, Южно крило, зала 41 |
8 Сеп |
Петя Вескова Пандурова, Философски факултет08 Сеп 13:00 ул. ”Цар Освободител” № 15, Ректорат, Южно крило, зала 21 |
8 Сеп |
Любомира Ивайлова Цветкова, Философски факултет08 Сеп 15:00 ул. ”Цар Освободител” № 15, Ректорат, Южно крило, зала 21 |
11 Сеп |
Илияна Николаева Хубенова, Философски факултет11 Сеп 14:00 зала „Яйцето”, бл. 4, бул. „Цариградско шосе” 125 |
15 Сеп |
ас. Габриела Пламенова Валентинова-Методиева, Факултет по науки за образованието и изкуствата15 Сеп 12:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата. |
15 Сеп |
Любомир Георгиев Кюмюрджиев, Исторически факултет15 Сеп 14:00 Аудитория № 40, Южното крило на Ректората. |
18 Сеп |
Венцислав Недев, Департамент по спорт18 Сеп 11:00 Зала 2 на Ректората |
18 Сеп |
Живко Георгиев Рачев, Факултет по науки за образованието и изкуствата18 Сеп 11:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата. |
18 Сеп |
Димитър Радославов Пенев, Факултет по науки за образованието и изкуствата18 Сеп 14:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата. |
19 Сеп |
Атанас Атанасов Лозанов, Факултет по журналистика и масова комуникация19 Сеп 13:00 Защитата ще се проведе в зала 29 на ФЖМК |
20 Сеп |
ас. Калин Ангелов Ангелов, Физически факултет20 Сеп 13:00 Зала А 415, Физически факултет |
20 Сеп |
Теодор Асенов Аврамов, Богословски факултет20 Сеп 14:00 Богословски факултет |
26 Сеп |
Пламена Динкова Папазова, Факултет по журналистика и масова комуникация26 Сеп 15:00 Защитата ще се проведе в зала 29 на ФЖМК |
26 Сеп |
Елена Василева Вичева, Юридически факултет26 Сеп 17:00 Библиотека на Юридическия факултет, Северно крило, Ректорат на СУ „Св. Климент Охридски“ |
27 Сеп |
Любов Любославова Маринкова, Физически факултет27 Сеп 14:00 Зала А 415, Физически факултет |
29 Сеп |
Хариклия Йоаннис Бриасули, Факултет по науки за образованието и изкуствата29 Сеп 13:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
29 Сеп |
Александър Владимиров Богданов, Факултет по класически и нови филологии29 Сеп 15:00 Аудитория 20 на ЦИЕК |
3 Окт |
Мартин Пламенов Колев, Факултет по славянски филологии03 Окт 14:00 Зала 2 - Ректорат на СУ |
6 Окт |
Снежанка Венциславова Михайлова, Философски факултет06 Окт 15:00 Зала 63, Ректорат |
11 Окт |
Цветелина Христова Байрактарова, Юридически факултет11 Окт 11:00 Заседателна зала № 2 , Северно крило, Ректорат на СУ „Св. Климент Охридски“ |
11 Окт |
Поля Галинова Мариновска, Биологически факултет11 Окт 11:00 Заседателна зала на Биологическия факултет |
11 Окт |
Фабиен Теофанис Кунис, Физически факултет11 Окт 14:00 Зала А 415, Физически факултет |
12 Окт |
Евелина Йорданова Василева, Факултет по химия и фармация12 Окт 14:00 зала 501 на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 5 |
13 Окт |
Хайк Геворгян, Физически факултет13 Окт 15:00 В изпълнение на Заповед № РД 19-351/28.09.2022 г. защитата ще се проведе дистанционно в публичната платформа Zoom
|
18 Окт |
Ася Валентинова Вълчева, Исторически факултет18 Окт 14:00 Аудитория № 40, Южното крило на Ректората. |
18 Окт |
Димитър Куртев Демирев, Юридически факултет18 Окт 16:00 Публичната защита ще се проведе на 18.10.2023 г. с начален час 16:00 ч. в читалнята на библиотеката на Юридическия факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ – Ректорат, Северно крило |
19 Окт |
Дженгизхан Каптан, Философски факултет19 Окт 15:00 Зала 63, Ректорат |
20 Окт |
Михаил Веселинов Янчев, Стопански факултет20 Окт 10:00 Зала 417, Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ ( възможност за онлайн включване) |
20 Окт |
Георги Йорданов Милошев, Биологически факултет20 Окт 13:00 Заседателна зала на Биологическия факултет |
20 Окт |
Елеонора Димитрова Асенова, Богословски факултет20 Окт 13:00 Богословски факултет |
27 Окт |
Петър Петков Узунов, Богословски факултет27 Окт 13:00 Богословски факултет |
27 Окт |
Маргарита Николаева Николова, Факултет по математика и информатика27 Окт 14:00 Защитата ще се проведе на 27.10.2023 г. от 14:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ. |
27 Окт |
Виолета Пламенова Караилиева, Исторически факултет27 Окт 16:00 Ауд. 41А, Ректорат |
2 Ное |
Илия Здравков Михайлов, Факултет по науки за образованието и изкуствата02 Ное 13:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата |
2 Ное |
Винченцо Филети, Философски факултет02 Ное 15:00 Зала 63, Ректорат |
3 Ное |
Димитра Димитрова Воева, Философски факултет03 Ное 14:00 Философски факултет, бул. "Цариградско шосе" 125, кампус Изток, бл. 4, етаж 3, зала 307 |
9 Ное |
Кремена Стефанова Дачова, Философски факултет09 Ное 12:00 Присъствено на бул. “Цар Освободител“ №15, Ректорат, Южно крило, ет.3 зала 63 и дистанционно и в платформата MS Teams:
|
15 Ное |
Марина Лъчезарова Александрова, Факултет по науки за образованието и изкуствата15 Ное 13:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата |
28 Ное |
Илвие Илханова Хавальова, Физически факултет28 Ное 14:00 Зала А 415, Физически факултет |
21 Дек |
Стефка Стоянова Стоянова, Факултет по химия и фармация21 Дек 14:00 501 зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 5 |
5 Яну |
Владислав Красимиров Танов, Стопански факултет05 Яну 14:00 Зала 401, бл. 3, Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ (с възможност за онлайн включване) |
19 Яну |
Екатерини Панайотис Цалокоста, Факултет по науки за образованието и изкуствата19 Яну 13:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
22 Яну |
Екатерина Николова Ангелова, Факултет по журналистика и масова комуникация22 Яну 13:00 Зала 29 на Факултета по журналистика и масова комуникация |
22 Яну |
Мария Иванова Тодорова, Факултет по класически и нови филологии22 Яну 14:00 Заседателна зала № 1 на СУ „Св. Климент Охридски“ . |
23 Яну |
Красимир Цветанов Киров, Философски факултет23 Яну 13:00 63 зала, Ректорат |
31 Яну |
Константин Пламенов Илчев, Физически факултет31 Яну 14:00 Зала А 415, Физически факултет |
1 Фев |
Петър Борисов Шойлев, Факултет по журналистика и масова комуникация01 Фев 14:00 Зала 29 на Факултета по журналистика и масова комуникация |
9 Фев |
Aс. Катя Димитрова Стоянова, Факултет по науки за образованието и изкуствата09 Фев 13:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата. |
16 Фев |
Афродити Лампрос Косма, Факултет по науки за образованието и изкуствата16 Фев 11:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
16 Фев |
Мария Филиппос Манариоти, Факултет по науки за образованието и изкуствата16 Фев 13:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
16 Фев |
Снежина Стоянова Календжиева-Великова, Философски факултет16 Фев 14:00 зала Яйцето, блок 4, Философски факултет |
16 Фев |
Сечил Сечкин Юзерган, Философски факултет16 Фев 15:00
16.02.2024 г., 15,00 часа |
28 Фев |
Д-р Десислава Методиева Герасимова, Медицински факултет28 Фев 14:30 Аула на УМБАЛ „Лозенец“, 4 ет. |
29 Фев |
Николай Кирилов Пенов, Физически факултет29 Фев 14:00 Зала А 415, Физически факултет |
5 Мар |
Борислав Радославов Георгиев, Факултет по журналистика и масова комуникация05 Мар 10:00 Зала 29 на ФЖМК |
7 Мар |
Калин Орлинов Караиванов, Факултет по журналистика и масова комуникация07 Мар 16:00 Зала 29 на ФЖМК |
11 Мар |
Християна Василева Георгиева, Геолого-географски факултет11 Мар 15:00 Зала 2, СУ “Св. Климент Охридски”, Ректорат |
12 Мар |
Николай Иванов Николаев, Юридически факултет12 Мар 16:00 Зала 224 (Америка за България), Ректорат на СУ „Св. Климент Охридски“ |
12 Мар |
Мария Борисова Димитрова, Юридически факултет12 Мар 17:00 Зала 224 (Америка за България), Юридически факултет |
15 Мар |
Илия Иванов Тамбураджиев, Геолого-географски факултет15 Мар 14:00 Зала 2, СУ “Св. Климент Охридски”, Ректорат |
15 Мар |
став. ик. Михаил Руменов Михайлов, Богословски факултет15 Мар 14:00 Богословски факултет |
15 Мар |
Леони Овербеек, Философски факултет15 Мар 15:00 Зала 63, Ректорат |
20 Мар |
Стойка Йорданова Чакърова, Факултет по славянски филологии20 Мар 13:00 Зала 2, Ректорат |
22 Мар |
Спиридон Петрос Паноргиас, Факултет по науки за образованието и изкуствата22 Мар 10:30 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
22 Мар |
Таня Ралчева Панчева, Философски факултет22 Мар 11:00 зала Яйцето, блок 4, Философски факултет |
22 Мар |
Мария Николаос Кириакопулу, Факултет по науки за образованието и изкуствата22 Мар 12:30 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
22 Мар |
Ставрула Атанасиос Василакопулу, Факултет по науки за образованието и изкуствата22 Мар 14:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
26 Мар |
Илиана Иванова Цветкова, Факултет по математика и информатика26 Мар 13:00 Защитата ще се проведе на 26.03.2024 г. от 13:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ. |
28 Мар |
Ралица Любомирова Стаменкова, Факултет по математика и информатика28 Мар 14:00 Защитата ще се проведе на 28.03.2024 г. от 14:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ. |
29 Мар |
Ваня Антонова Илиева, Философски факултет29 Мар 11:00 бл. 4, зала Яйцето |
29 Мар |
Теодорос Евангелос Баксеванидис, Факултет по науки за образованието и изкуствата29 Мар 13:00 Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски” |
5 Апр |
Елгони Никола, Факултет по класически и нови филологии05 Апр 14:00 Заседателна зала № 2 на СУ „Св. Климент Охридски“ .
|
10 Апр |
Елена Георгиева Фучеджиева, Факултет по журналистика и масова комуникация10 Апр 11:00 Зала 29 на ФЖМК |
15 Апр |
Любомир Ламбов Кючуков, Юридически факултет15 Апр 16:00 Зала 218, Юридически факултет |
16 Апр |
Любомир Петров Стоянов, Юридически факултет16 Апр 17:00 Зала 224 (Америка за България), Юридически факултет |
18 Апр |
Кристиана Марианова Бояджиева, Исторически факултет18 Апр 13:30 Зала № 2, Северно крило на Ректората. |
18 Апр |
Димитър Николаев Иванов, Философски факултет18 Апр 16:00 бул. „Цариградско шосе“ 125, бл. 4, зала 300 |
22 Апр |
Ивона Христова Лицова, Стопански факултет22 Апр 10:00 Зала 417, блок 3, Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ (възможност за онлайн) |
23 Апр |
Деян Живков Джундреков, Факултет по математика и информатика23 Апр 15:00 Защитата ще се проведе на 23.04.2024 г. от 15:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ. |
25 Апр |
Нина Танева Колева, Богословски факултет25 Апр 13:30 Богословски факултет |