Начало / Университетът / Факултети / Факултет по педагогика / Новини и събития

ДНИ НА СОЦИАЛНАТА РАБОТА

във Факултета по педагогика

на Софийски университет „Св. Климент Охридски“

14–22 март 2024 г.

Научно-практическа конференция с международно участие

,,Социалната работа в променящия се свят – образование, изследвания, политики и практики“

21.03.2024 г. Софийски университет „Св. Климент Охридски“, Факултет по педагогика

Студент на годината 2023

На 01.03.2024 г. се състоя Церемония по награждаване на отличените за конкурса Студент на годината 2023 г. Събитието се провежда за 17-та година. Наградите са в три различни сфери. Първата е за научни постижения, класифицирани съобразно областите на образование и професионални направления. За първи път в конкурса се включва студент от Факултета по педагогика.

Горди сме, че за студент на годината 2023 г. в професионално направление 1. Педагогически науки беше награден Петър Камбурски, студент в 4 курс, специалност Педагогика, редовно обучение.

Камбурски

Днес, 19.01.2024 г., във ФНОИ се състоя среща на ръководителите на кариерните центрове на Факултета по педагогика (доц. д-р Илиана Петкова) и Факултета по науки за образованието и изкуствата (проф. дпн Мира Цветкова-Арсова). На нея присъстваха София Георгиева - кариерен-консултант на Факултета по педагогика, Николина Филипова - главен редактор, и Ренета Иванова - мениджър общности на списание ,,Кариери‘‘ .

На срещата всеки ръководител на факултетен кариерен център представи дейността на своя факултет и се обсъдиха идеи за бъдещи съвместни партньорства.

KarierniCentrive_2024-01-19_13-08-36-725