Начало / Университетът / Факултети / Геолого-географски факултет / Алумни клуб / Списък на завършилите ГГФ - Геология

   
Име Месторабота
Випуск 1959

 

Васил Златарски

 

пенсионер
Випуск 1960

 

Светослав Петрусенко

Геологически институт,
Национален природонаучен музей - БАН
Випуск 1971

 

Златка Чернева - Георгиева

 

Пенсионер от 1 юли 2015
СУ „Св. Климент Охридски“ 2003-2015
Геологически институт на БАН 1973-2003
Предприятие за геофизични проучвания и геоложко картиране 1971-1973
Випуск 1978
Антон Велев Иванов

Антон Иванов

Свободен от работни задължения
Випуск 1979
Ласло Андреев Клайн

Ласло Клайн

Геолого-географски факултет, СУ
Випуск 1980
Руслан Иванов Костов

Руслан Костов

Минно-геоложки университет “Св. Иван Рилски”
Випуск 1981
Илияна Аспарухова Бончева

Илияна Бончева

Геологически институт на БАН
Василка Георгиева Младенова

Василка Младенова

СУ „Св. Климент Охридски“, ГГФ,

Катедра Минералогия петрология и полезни изкопаеми

Дичко Христов Диков

Дичко Диков

„ЕКОИНЖЕНЕРИНГ-РМ” ЕООД

 

Юлия Калчева

 

ИПМ - БАН,
Минера ООД
Кристалина Христова Стойкова

Кристалина Стойкова

Геологически институт на БАН
Елена Колева Колева-Рекалова

Елена Колева - Рекалова

Геологически институт на БАН

 

Михаил Главчев

 

МИНЕРА КО ООД
Випуск 1982
Филип Александров Мачев

Филип Мачев

СУ „Св. Климент Охридски”

 

Таня Казълова - Станкова

„Асарел-Инвестмънт“ ЕООД

 

Анка Русинова

 

СУ “Св. Климент Охридски“,
Геолого-географски факултет

 

Гергана Баджорова

 

Агенция по заетостта - ДБТ Петрич
Випуск 1983
Светлана Михайлова Енчева

Светлана Енчева

Национален музей „Земята и хората”
Випуск 1984
Ирина Кирчева Маринова

Ирина Маринова

Институт по минералогия и кристалография - БАН

 

Христина Василева

 

Институт по минералогия и кристалография на БАН

 

Станислав Василев

 

Институт по минералогия и кристалография на БАН
Випуск 1985
Марлена Илиева Янева

Марлена Янева

Геологически институт на БАН
Випуск 1986
Петя Василева Грозева

Петя Грозева

Басейнова дирекция „Източнобеломорски район”, гр. Пловдив
Дарина Василева Грозева

Дарина Грозева

Басейнова дирекция „Източнобеломорски район”, гр. Пловдив
Випуск 1987
Владислав Стоянов Трашлиев

Владислав Трашлиев

Геотехмин ООД
Випуск 1988

 

Румяна Главчева

 

МИНЕРА КО ООД
Випуск 1989

 

Майа Николова

 

Luxembourg
Випуск 1995

 

Никола Ботушаров

 

СУ „Св. Климент Охридски“, ГГФ
Випуск 1996
Биляна Виргилова Костова

Биляна Костова

НБУ
Борис Владимиров Вълчев

Борис Вълчев

Минно-геоложки университет „Св. Иван Рилски“
Випуск 1997

 

Любомир Методиев

 

Геологически институт на БАН
Злати Иванов Златев

Злати Златев

Проект Трейдинг ЕООД
Випуск 1998
Валери Валентинов Сачански

Валери Сачански

Минно-Геоложки университет
„Св. Иван Рилски“;
Геологически институт на БАН
Випуск 2002

 

Стефка Денчева

 

СУ „Св. Климент Охридски”
Елена Славчева Тачева

Елена Тачева

Институт по минералогия и кристалография „Акад. Иван Костов” при БАН
Випуск 2005

 

Владимир Атанасов

 

Precious Minerals LTD

 

Филип Барух

 

ТА „Бохемия“ ЕООД
Наталия Людмилова Андреева

Наталия Андреева

Институт по почвознание, агротехнологии и защита на растенията
„Н. Пушкаров” – София
Випуск 2006

 

Ирена Иванова

 

Частна институция
Випуск 2007
Билгин Наджи Видинли

Билгин Видинли

Евромакс Експлорейшън Сървисиз ЕООД
Випуск 2010

 

Антония Димитрова

 

Частен сектор, счетоводство
Петя Николаева Тодорова

Петя Тодорова

Гаранционен фонд
Димитър Стоименов Василев

Димитър Василев

Институт по Минералогия и Кристалография
“акад. Ив. Костов” БАН
Десислава Генова Рачева

Десислава Рачева

Докторант по Минералогия и кристалография
Випуск 2011
Стефка Атанасова Кръстева

Стефка Кръстева

Сдружение с нестопанска цел „Местна инициативна група – Белово, Септември, Велинград“
Випуск 2015
Ева Руменова Мариновска

Ева Мариновска

„Проучване и добив на нефт и газ“ АД