Начало / Университетът / Факултети / Физически факултет / Информация за студенти / Новини / Плащане на семестриални такси за 2020/2021 уч. г., летен семестър чрез СУСИ

Кампанията в СУСИ за плащане на семестриалните такси за летен семестър на 2020/2021 учебна година ще бъде в интервала 05.01.-12.02.2021 г. и ще бъде достъпна от студентския профил. При нея се използва системата за разплащане на ePay / EasyPay . При такова плащане отпада необходимостта от получаване на печат за платена такса в студентската книжка и присъствено записване.

Записването в отдел "Студенти" на студентите, отговарящи на общите изисквания и платили чрез СУСИ, става без да е необходимо присъствието на студента. Заверката на студентската книжка се осъществява в срок до две седмици от началото на семестъра (съгласно заповед РД 19-80/11.02.2020 г.)

За извършване на плащането операторът Ипей АД начислява съответни такси.

Кампанията не важи за приетите от летен семестър на 2020/2021 уч. г. Студентите могат да заплащат семестриалната си такса чрез СУСИ за втори и всеки следващ семестър на следването си.

Подробна информация

При проблеми, свързани с плащането чрез СУСИ, моля обръщайте се към администраторите на СУСИ за Вашия факултет на адрес susi_admin@phys.uni-sofia.bg, tzetzka@phys.uni-sofia.bg.