Начало / Университетът / Факултети / Факултет по класически и нови филологии / Процедури за научни степени и академични длъжности / Процедури по заемане на академични длъжности / Факултет по класически и нови филологии - архив конкурси / Конкурс за заемане на академична длъжност „професор” по професионално направление 2.1. Филология (Когнитивна лингвистика – анализ на текст и дискурс (на английски език)), обявен в ДВ, бр. 24/17.03.2023 г.

Кандидат: доц. д-р Нели Тодорова Тинчева-Георгиева

Кандидат: доц. д-р Нели Тодорова Тинчева-Георгиева

Председател на научното жури: проф. д-р Александра Божидарова Багашева

Рецензии:

• Проф. д.ф.н. Стефана Петрова Димитрова - BG , EN
  • Проф. д-р Румяна Балинова Тодорова - BG , EN
  • Проф. д-р Александра Божидарова Багашева - BG , EN

Становища:

• Проф. д-р Мадлен Василева Данова – BG , EN
  • Проф. д-р Снежина Любозарова Димитрова – BG , EN
  • Доц. д-р Росица Филипова Ишпекова – BG , EN
  • Доц. д-р Светлана Димитрова-Гюзелева – BG , EN

Научните трудове и материалите по обявения конкурс за професор по професионално направление 2.1. Филология (Когнитивна лингвистика – анализ на текст и дискурс (на английски език)), са качени на сайта на университета и са на разположение в каб. 167, Катедра по англицистика и американистика, СУ "Св. Климент Охридски", бул. "Цар Освободител" № 15.

Заседанието на научното жури ще се проведе присъствено на 21 август, 2023 г. от 14.00 ч. във Втора заседателна зала на СУ.