Начало / Университетът / Факултети / Геолого-географски факултет / Новини / International Students Day

International Students Day 2019 - 6102

International Students Day се провежда за втора поредна година в Софийски университет "Св. Климент Охридски". Идеята на събитието е студентите да се запознаят с традициите на чуждестранните им колеги, които учат на територията на нашия университет. Целта е да съберем студенти от различни държави и те да представят тяхната държава с храна, напитка, танц, носия.
Тази година събитието се проведе на 04.04.2019г. и се включиха държавите Китай, Азарбейджан, Франция, Турция, Унгария, Албания, Русия.

International Students Day е едно колоритно и интересно събитие за нашите студенти, организирано от Студентски съвет при Сафийски университет, като главен организатор е Цветелина Младенова - председател на комисия по "Международна дейност"

International Students Day 2019 - 6192
International Students Day 2019 - 6193