Начало / Университетът / Факултети / Физически факултет / Вътрешни ресурси / Учебна дейност / Профили в Zoom за нуждите на преподавателите във ФзФ

Профилите са клас Business, т.е. неограничено време за ползване за до 300 участника.

Желаещите да ги използват е необходимо:

1. Единствено през браузър (не през клиента на Zoom в операционната система!) на адрес https://zoom.com -> “Sign in”, в някой от наличните профили, от меню Meetings да регистрират свободен времеви интервал, като въведат:

- Ден с начален и краен час(единствено или повтарящо се събитие);

- Заглавие: Вид занятие (лекция, семинар или практикум) - Специалност и курс на студентите - Дисциплина и преподавател.
Пример: Семинар - ККТФ, 2 к. - ВТС, Иван Петров

2. В случай, че интервалът не е свободен в никой от профилите, да се обърнат за съдействие към контактите, описани по-надолу.

3. Записите от сесиите да се извършват на собствения компютър! Квотата е обща за СУ и освен че сме споделено отговорни, може записът ви да не се осъществи.

4. За техническа помощ и въпроси – контакти.

Контакти:
- Виктор Гущеров
- zoom@phys.uni-sofia.bg

Паролите за профилите са налични в облачното пространство на ФзФ за преподаватели.

Забележка: От 2022 година в Zoom са наложени по-строги правила за влизане в профилите. Паролите за достъп до искания код са налични в посоченото по-горе облачно пространство.