Начало / Университетът / Факултети / Факултет по класически и нови филологии / Администрация / Обща информация за преподаватели и служители / Оборудване, материали и услуги по Обществени поръчки

( препубликувана информация )

В сайта на СУ в създадената структурата за отдел Обществени поръчки е необходимо да се открие изпълнителят на съответния продукт или услуга сред списъка със сключените договори.

Начало / Университетът / Администрация / Отдел "Обществени поръчки" / Обществени поръчки - Договори

Ако даден продукт не се намира в таблиците, може да се осъществи контакт с фирмата-изпълнител със запитване за възможност за доставка и цена.

- Заявка чрез доклад по образец

Изтегли оттук: Начало / Университетът / Административна структура / Документи на СУ / Образци на документи

- Получаване

След като един от екземплярите на образеца се върне до заявителя с резолюция, подпис и печат, получаването става след като снабдителят на факултета уведоми фирмата-изпълнител.