Начало / Студенти / Кариерно развитие на студенти и алумни / Новини и събития за кариерно развитие / Конференция „Специалисти и таланти за устойчиво развитие на бизнеса“

Конференция „Специалисти и таланти за устойчиво развитие на бизнеса“

Германо-Българската индустриално-търговска камара (ГБИТК) организира конференция на тема „Специалисти и таланти за устойчиво развитие на бизнеса“ и изложение с фирми.

За нас е удоволствие да Ви поканим на 09.10.2023 г. от 10:00 часа в Гранд Хотел Милениум София, бул. „Витоша“ 89Б, за да разберем от представители от бизнеса предизвикателствата, свързани с недостига на кадри, и техните възможни решения.

Събитието е част от инициативите през 2023-2024 г. в рамките на фокусната темата на ГБИТК: „Специалисти и таланти за благосъстояние и растеж“.

На конференцията ще бъдат засегнати теми от областта на човешките ресурси, набирането, задържането и развитието на персонала, работодателска марка (employer branding), трудово законодателство и др.

По време на изложението различни фирми ще представят своите най-нови продукти, услуги, иновации, възможности за кариера и проекти в областта на устойчивото развитие.

Работният език е български език.

Регистрацията започва в 9:30 часа.

Участието в събитието е безплатно след предварителна регистрация тук.