Начало / Студенти / Кариерно развитие на студенти и алумни / Новини и събития за кариерно развитие / Ден на кариерата във ФНОИ

Ден на кариерата във ФНОИ

Факултетът по науки за образованието и изкуствата Ви кани на предстоящото кариерно събитие - Ден на кариерата.

По време на събитието ще може да разговаряте лично с представители на множество организации, които да Ви предложат разнообразни кариерни възможности. Част от организациите ще изнесат и кратки презентации, с които да представят дейността си в детайли.

Кариерните консултанти от сектор „Кариерно развитие“ ще разгледат Вашето CV и мотивационно писмо и ще получете съвети за успешен кариерен старт.

Дата и час: 05.12.2024, от 10ч. до 15ч.

Място: ФНОИ

Не пропускайте тази възможност да разширите хоризонтите си и да направите първата стъпка към успешната си кариера.
Списък на работодателите, които ще вземат участие:

Регионален център за подкрепа на процеса на приобщаващото образование - София-град

Образователен център "Британика"

Частна детска градина "Кидсвил"

Частно училище "Дени Дидро"

Фондация "Конкордия"

Britannica Park School

Медицински център - София

ЧОУ "Основно прогресивно училище - 3"

19 СУ "Цар Симеон"

95 СУ "Проф. Иван Шишманов"

НИОКСО - Банкя