Начало / Студенти / Кариерно развитие на студенти и алумни / Новини и събития за кариерно развитие / Career Show 2023

Career Show 2023

Стартирай своята кариера на Career Show 2023!

Студенти, готови ли сте да направите първа стъпка в своята кариера? Не изпускайте възможността да намерите вдъхновение и насоки на най-големия кариерен форум в София, организиран от Career Show!

Дата: 5 октомври 2023

Място: Зала Арена Армеец, София

Ние - кариерните консултанти от сектор „Кариерно развитие“, ви очакваме на щанда на Софийски университет. Готови сме да ви помогнем с оформянето на перфектните документи за кандидатстване и да ви подкрепим в доброто ви представяне пред работодателите.

С представители от Стопанския факултет и Факултета по математика и информатика ще разгледате актуалните магистърски програми и ще се запознаете със знанията и предимствата, които те предлагат.

И това е само началото! На Career Show 2023 ще имате възможността да се срещнете с представители на над 200 водещи компании, да им зададете вашите въпроси и да разберете повече за вълнуващи възможности за стажове и работа.Но това не е всичко! Подгответе се за вдъхновяващи разговори и истории от успешни лектори - популярни личности от бизнеса, които ще споделят своя опит и съвети за успех.

Не пропускайте тази уникална възможност и се регистрирай за участие:https://careershow.bg/register