Начало / Университетът / Факултети / Исторически факултет / Кандидатстудентска кампания ОБНОВЕНА!!!!! 5.03.2021 г.

КАНДИДАТСТУДЕНТСКИ КУРСОВЕ

КООПЕРАЦИЯ "ИФ 94" (Сдружение на преподавателите от Историческия факултет)

КУРС ЗА ПОДГОТОВКА ПО ДЗИ „ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ“ МАРТ–АПРИЛ 2021 г.

• Курсът е предназначен за всички, които са избрали да се явят на матура по предмета „ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ“. Програмата е съобразена с изискванията на МОН. Обучението включва пълен курс лекции и упражнения за решаване на различните видове тестови задачи, заложени във формата на изпита.
  • Занятията ще се провежда дистанционно. След подобряване на епидемичната обстановка в страната може да се възстанови присъствената форма на обучение при заявено желание от страна на участниците в курса. Регистрацията във виртуалната класна стая се осъществява чрез имейл на кандидат-студента, който се подава във формуляра за записване.