Начало / Университетът / Процедури за научни степени и академични длъжности / Процедури по придобиване на научни степени / Придобиване на образователна и научна степен "доктор" / Архив

Юни

13

Събота
Пон Вт Ср Чет Пет Съб Нед
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Юни 2023:

1 Юни

Зорница Георгиева Стефанова-Иванова, Стопански факултет

01 Юни 16:00

Зала 417, блок 3, Стопански факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ (възможност за онлайн)

5 Юни

Николай Тодоров Павлов, Философски факултет

05 Юни 15:00

Зала 63, Ректорат

6 Юни

Радина Иво Божилова, Исторически факултет

06 Юни 14:00

42 кабинет / Исторически факултет/ в Южното крило на Ректората

7 Юни

Владислав Валентинов Иванов, Физически факултет

07 Юни 14:00

Зала А 415, Физически факултет

8 Юни

Деница Валериева Николова, Факултет по химия и фармация

08 Юни 14:00

Заседателна зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1, ет. 1

8 Юни

Анита Симеонова Стефанова, Философски факултет

08 Юни 14:00

бул. "Цариградско шосе" 125, блок 4, етаж 3, зала 307

8 Юни

Пенка Любомирова Писачева, Геолого-географски факултет

08 Юни 15:00

Огледална конферентна зала, СУ “Св. Климент Охридски”, Ректорат – Северно крило

9 Юни

Пламена Георгиева Костова, Факултет по славянски филологии

09 Юни 11:00

Зала 2, Ректорат на СУ

9 Юни

Марек Желев Дяков, Факултет по науки за образованието и изкуствата

09 Юни 13:00

Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

9 Юни

Албена Емилова Антонова, Факултет по математика и информатика

09 Юни 14:00

Защитата ще се проведе на 09.06.2023 г. от 14:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ.

12 Юни

Мария Сашкова Вълкова, Исторически факултет

12 Юни 10:30

Заседателна зала 1, Ректорат

12 Юни

Анета Руменова Димитрова, Факултет по класически и нови филологии

12 Юни 12:00

2 зала - Ректорат на СУ.

12 Юни

Лауренциу-Йоан Ягару, Богословски факултет

12 Юни 14:00

Богословски факултет

13 Юни

Васил Георгиев Стойнов, Юридически факултет

13 Юни 17:00

Нова конферентна зала (Огледална зала) на СУ, Ректорат - Северно крило

14 Юни

Дебора Миленова Вълкова-Терзиева, Юридически факултет

14 Юни 16:00

Заседателна зала 2, СУ „Св. Кл. Охридски“ – Ректорат, Северно крило

14 Юни

Ивета Драгомирова Косева, Исторически факултет

14 Юни 16:00

Конферентна зала, Ректорат - северно крило.

19 Юни

Елени Николаос Кескилиду, Факултет по науки за образованието и изкуствата

19 Юни 13:00

Защитата ще се проведе в зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

19 Юни

Ирена Христова Райкова, Факултет по педагогика

19 Юни 14:00

59 аудитория , Южно крило, Ректорат

20 Юни

Руси Викторов Алексиев, Юридически факултет

20 Юни 17:00

Читалнята на Библиотеката на Юридическия факултет, СУ „Св. Кл. Охридски“ – Ректорат, Северно крило

22 Юни

Любомира Лъчезарова Митева, Факултет по математика и информатика

22 Юни 11:00

Защитата ще се проведе на 22.06.2023 г. от 11:00 ч. в Заседателната зала на ФМИ.

22 Юни

Матей Боянов Константинов, Факултет по математика и информатика

22 Юни 14:00

Защитата ще се проведе на 22.06.2023 г. от 14:00 ч. в заседателната зала на ФМИ.

22 Юни

Евангелос Демокритос Калфопулос, Философски факултет

22 Юни 15:00

Зала 63, Ректорат

22 Юни

Николай Петров Буюклиев, Факултет по математика и информатика

22 Юни 17:30

Защитата ще се проведе на 22.06.2023 г. от 17:30 ч. в заседателната зала на ФМИ.

28 Юни

Емануил Пламенов Йорданов, Факултет по химия и фармация

28 Юни 14:00

501 зала на Факултет по химия и фармация, бул. "Дж. Баучър" 1

29 Юни

Богомила Василева Колева, Факултет по журналистика и масова комуникация

29 Юни 11:00

Зала 29 на ФЖМК

29 Юни

Мирна Матов, Физически факултет

29 Юни 14:00

Зала А 415, Физически факултет

30 Юни

Габриела Василева Бонева, Исторически факултет

30 Юни 16:00

35 аудитория, Исторически факултет, Ректорат