Начало / Студенти / Такси и студентско кредитиране / Годишни такси за учебната 2018/2019 г. / Кампаниии за плащане на семестриални такси

Стартирана е кампания в СУСИ с използване на системата за разплащане ePay/EasyPay (ръководство) за плащане на семестриалните такси за летния семестър на 2018/2019 учебна година. Кампанията е достъпна от студентския профил в периода:

за ЗАДОЧНО обучение:

9 - 31 януари 2019 г.

за РЕДОВНО обучение:

21 януари - 22 февруари 2019 г.

При такова плащане отпада необходимостта от получаване на печат за платена такса в студентската книжка, но следва да се запишете в отдел "Студенти".

Възможността НЕ ВАЖИ ЗА НОВОПРИЕТИТЕ СТУДЕНТИ ОТ СЕМЕСТЪРА, ЗА КОЙТО СЕ ПЛАЩА - те трябва да заплатят семестриалната си такса по някой от съществуващите досега начини.

При този начин на плащане се използва системата на ePay с две възможности:

- Плащане "През Интернет"

- Плащане "В брой на каса" - генерира се код и е възможно да се плати на каса на EasyPay в рамките на кампания с предварително обявен срок, достъпна от студентския профил.

За извършване на плащането операторът Ипей АД начислява съответни такси.