Начало / Студенти / Кариерно развитие на студенти и алумни / Кариерен календар / XXII Национална конференция по химия за студенти и докторанти

Факултет по химия и фармация, 130 аудитория и Заседателна зала

Конференцията е с дългогодишни традиции и се провежда във Факултета по химия и фармация, СУ „Св. Климент Охридски“. Целта на конференцията е да се даде възможност на младите колеги – студенти, докторанти и млади учени, развиващи се в сферата в химията и фармацията, да представят научните си резултати. Участниците в конференция изнасят устни доклади, които са разделени в секции, в зависимост от спецификата на изследванията им. Конфернцията е форум, който осигурява възможности за научни дискусии, обмяна на опит и създаване на нови контакти с участници от различни научни организации.