Начало / Студенти / Кариерно развитие на студенти и алумни / Кариерен календар / Откриване на Кариерен център към Факултет по славянски филологии. Обучение за подготовка на документи за кандидатстване на работа.

148 аудитория, Ректорат

На 31 май от 16 часа ще бъде официално открит Кариерен център към Факултет по славянски филологии. Зам.-ректора проф. Соня Милева, деканът на Факултета проф. Амелия Личева, зам.-декана доц. Ани Бурова и гл. ас. Кристиян Янев ще представят пред студенти, дкторанти и преподаватели услугите, които Кариерният център ще предлага на студентите от ФСлФ. В партньорство със сектор "Кариерно развитие" ще бъде организирано и обучение за подготовка на документи за кандидатстване на работа и явяване на интервю.