Начало / Студенти / Кариерно развитие на студенти и алумни / Кариерен календар / Ден на кариерното развитие във Факултет по химия и фармация

Факултет по химия и фармация, бул. Джеймс Баучер 1

На 31 май от 11 часа във Факултета по химия и фармация на Софийски университет "Св. Климент Охридски" ще се проведе Кариерен форум под наслов "Ден на кариерното развитие". Целта на форума е да осигури възможност за среща между работодатели, мотивирани да инвестират в своето бъдеще и студенти и докторанти, търсещи професионална реализация в сферата на химията и фармацията. По време на събитието студентите ще имат възможност да осъществят директен контакт с компаниите и да научат повече за дейността им, актуалните възможности за кариерно развитие, профилът на търсените специалисти, както и спецификите на процесът на подбор във всяка фирма.