Начало / Новини / Архив / Архив на Горещи новини / IX Републикански турнир по конен спорт

IX Републикански турнир по конен спорт

Софийски университет „Св. Климент Охридски" има удоволствието да Ви покани на IX Републикански турнир по конен спорт.

Турнирът ще се проведе на 18 юни 2011 г. от 16:30 часа и на 19 юни 2011 г. от 9:45 часа на територията на Университетска Ботаническа градина - ЕКОПАРК в к.к. „Св. Константин и Елена" - гр. Варна.

ПРОГРАМА

18.06.2011 г.: СЪСТЕЗАНИЯ ПО КОНКУРИПИК

Начало 16,30 часа: Посрещане на официалните гости.

17,00 часа: Приветствени слова, водосвет и откриване на мероприятието

17,20 часа: Откриване на състезанието по прескачане на препятствия обявяване от

съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите.

17,30 часа: Паркур по хронометър до 100 см - за любители и деца.

18,30 часа: Обявяване на резултатите от паркура и награждаване на победителите от представители на СУ "Св. Кл. Охридски" и на спонсора.

18,40 часа: Обявяване от съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите.

18,50 часа: Паркур по хронометър до 115 см- без ограничения за класа.

19,50 часа: Обявяване на резултатите от паркура, награждаване на победителите от представители на СУ "Св. Кл. Охридски" и на спонсора

20,00 часа: Обявяване от съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите в щафетата.

20,10 часа: Щафета с подаване на нагайка, до 110 см - 6 препятствия, без ограничения за класа.

20,55 часа: Обявяване на резултатите от щафетата, награждаване на победителите от представители на СУ „Св. Кл. Охридски" и спонсора.

По време на състезанието ще има барбекюта, разходки с файтон и писана каручка.

19.06.2011 г.: СЪСТЕЗАНИЯ ПО КОНКУРИПИК

Начало 9,45 часа: Откриване на втория състезателен ден и обявяване от съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите.

10,00 часа: Еднократен баражен паркур до 120 см - без ограничения за класа.

11,30 часа: Обявяване на резултатите от паркура и награждаване на победителите.

11,45 часа: Обявяване от съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите в паркура до 140 см с Жокер.

12,00 часа: Паркур до 140 см с Жокер - без ограничения за класа.

13,00 часа: Обявяване на резултатите от паркура и награждаване на победителите.

13,15 часа: Обявяване от съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите в баражния паркур.

13,30 часа: Баражен паркур до 105 см - за деца и любители

14,30 часа: Обявяване на резултатите от паркура и награждаване на победителите.

14,45 часа: Обявяване от съдийската комисия на реда на стартиране на състезателите в надскачането.

15,00 часа: Надскачане на станционат.

15,30 часа: Обявяване на резултатите от надскачането и награждаване на победителите.

15,45 часа: Обявяване на крайното класиране за купата на Софийския Университет и награждаване на победителите от представители на СУ "Св. Кл. Охридски" и на спонсора.