Начало / Новини / Новини и събития / Посланикът на Индия посети Факултета по науки за образованието и изкуствата

Посланикът на Индия посети Факултета по науки за образованието и изкуствата

По покана на декана проф. дпн Милен Замфиров посланикът на Република Индия у нас Санджай Рана посети Факултета по науки за образованието и изкуствата на Софийския университет „Св. Климент Охридски“. На срещата, която се състоя на 18 март 2024 г., присъстваха и заместник-деканът по научната, проектна и международна дейност проф. дн Маргарита Бакрачева и специалистът по езиково обучение проф. д-р Екатерина Софрониева.

Беше обменен ценен опит и споделен интерес в областта на образованието и бяха обсъдени възможности за съвместни инициативи, насочени към деца и студенти. Бяха дискутирани и теми, свързани с медии, езиково обучение, музика, изкуство, както и възможности за сътрудничество в научни и проектни области.