Начало / Студенти / Новини / Фестивал на студентите франкофони от Централна и Източна Европа

Срок за кандидатстване: 13 май 2018 г.

Festival-frankofoni-2018

За седма поредна година, Университетската агенция на Франкофонията организира "Фестивал на студентите франкофони от Централна и Източна Европа". Тази година той ще се проведе от 1-ви до 5-ти юли в Ереван, Армения.

Тазгодишното издание ще премине под надслова "Различни заедно". Както всяка година програмата предвижда многобройни и разнообразни културни, и научни събития и ателиета. Неизменният стремеж е да се създаде благоприятна среда за общуване и сближаване на младите франкофони от нашия регион, както и да им бъде предоставена възможност да изявят талантите си в различни области.

Всички разноски по пътуването и престоя се поемат от организаторите. Срок за кандидатстване: 13-ти май 2018 г.

Пълна информация за условията за участие може да се намери на сайта на УАФ:

За всякаква допълнителна информация студентите могат да се обръщат към Петър Топарев, представител на Университетската агенция на Франкофонията в България.

Ректорат, Франкофонския център на Софийския университет,

северно крило, ет. 4ти, тел. 02 423 48 05,