Начало / Новини / Новини и събития / Изложба „Социален плакат“ в галерия „Алма матер“

Изложба „Социален плакат“ в галерия „Алма матер“

От 3 до 13 май 2023 г. в Галерия „Алма матер“ беше представена изложбата „Социален плакат“, чиито автори са студентите от четвърти курс на специалност „Графичен дизайн“ на Факултета по науки за образованието и изкуствата: Галислав Асенов, Кристиян Атанасов, Милослав Георгиев, Елизабет Иванова, Яна Ким, Кристиян Кралев, Мира Найденова, Катрин Павлова, Станислав Тотков, Сам Чой, Юджин Чой.

Плакатите са създадени по време на обучението по дисциплината „Авторски плакат“ под ръководството на проф. д-р Светослав Косев и гл. ас. д-р Цвета Петрова.

Финисажът на изложбата беше на 12 май в присъствието на проф. Лаура Димитрова, ръководител на Галерия „Алма матер“, гл. ас. Цвета Петрова, участниците и гости.