Начало / Университетът / Процедури за научни степени и академични длъжности / Процедури по придобиване на научни степени / Придобиване на образователна и научна степен "доктор" / Архив

Октомври 2019:

1 Окт

Данаил Янков Йовчев, Геолого-географски факултет

01 Окт 14:00

Зала 81, Ректорат, СУ “Св. Климент Охридски”

2 Окт

Ваня Валериева Сухарова-Радева, Факултет по журналистика и масова комуникация

02 Окт 13:00

Зала 29, ет. 2 на Факултета по журналистика и масова комуникация, ул. Московска, 49

2 Окт

Димитър Наполеонов Баев, Факултет по науки за образованието и изкуствата

02 Окт 13:00

зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

2 Окт

Лора Симеонова Симеонова, Факултет по журналистика и масова комуникация

02 Окт 15:00

Зала 29, ет. 2 на Факултета по журналистика и масова комуникация, ул. Московска, 49

3 Окт

Яна Кирилова Стефанова, Философски факултет

03 Окт 14:00

Зала № 63, Ректорат

3 Окт

Радослава Маринова Йорданова, Юридически факултет

03 Окт 17:00

конферентна зала, ректорат

3 Окт

Кристина Галентинова Кирова, Философски факултет

03 Окт 17:00

Заседателна зала № 2, сграда Ректорат, Северно крило

4 Окт

Агорица Евангелос Филипополу, Факултет по науки за образованието и изкуствата

04 Окт 10:00

зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

4 Окт

Стамена Цветeнова Кавръкова-Георгиева, Философски факултет

04 Окт 14:00

бул. ”Цариградско шосе” № 125, Блок 1, етаж 4, ауд. 45

10 Окт

Д-р Ивета Георгиева Ташева, Медицински факултет

10 Окт 14:00

Аула на УБ „ Лозенец”

11 Окт

Никофор Стефанов Аврамов, Философски факултет

11 Окт 14:00

Зала № 2, Ректорат

11 Окт

Димитриос Петрос Кукуларис, Философски факултет

11 Окт 17:00

Ректорат, зала 63

14 Окт

Аврора Валентинова Андреева, Философски факултет

14 Окт 13:00

зала 63, Ректорат

15 Окт

Елени Ефтимиос Нику, Факултет по науки за образованието и изкуствата

15 Окт 10:00

зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

15 Окт

Марина Константинос Даска, Факултет по науки за образованието и изкуствата

15 Окт 11:30

зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

15 Окт

Георгия Христос Христаки, Факултет по науки за образованието и изкуствата

15 Окт 13:00

зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

16 Окт

Йоанна Евтимиос Статопулу, Факултет по науки за образованието и изкуствата

16 Окт 10:00

зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

16 Окт

Олга-Евгения Анастасиос Филипу, Факултет по науки за образованието и изкуствата

16 Окт 11:30

зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”

16 Окт

Христина Апостолос Папазиси, Факултет по науки за образованието и изкуствата

16 Окт 13:00

зала № 213 на Факултета по науки за образованието и изкуствата на СУ “Св. Климент Охридски”